Wielka Brytania nie może się otrząsnąć po wczorajszej decyzji Księcia Harry’ego i Meghan, którzy postanowili odejść z brytyjskiego dworu i wyprowadzić się z Anglii.

Para pragnie zacząć nowy rozdział w życiu zalezny tylko od nich. Chcą wychować swoje dziecko zarówno  w kulturze amerykańskiej i brytyjskiej. Pragną też skupić się na działalności charytatywnej.

Meghan Markle i książę Harry odeszli od rodziny królewskiej. Czym będą się zajmować?

Nie znaczy to, że chcą kompletnie odciąć się od rodziny Harry’ego, jak sugerują brytyjskie media, a po prostu żyć na własnych zasadach.

źródło: Instagram @sussexroyal

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Jednak, tak jak to było w przeszłości, kiedy brat księcia Jerzego VI zrezygnował z tronu na rzecz życia u boku swej żony rozwódki za co został znienawidzony przez całą rodzinę, tak teraz, nie ma zrozumienia dla poczynań Haryy’ego.

Meghan Markle w drugiej ciąży? Najnowsze zdjęcia księżnej na to wskazują

Okazuje się jednak, że taką sytuację przewidziała księżna Diana. Mama Harry’ego przeczuwała bowiem, że je młodszy syn będzie mieć w przyszłości problemy przez swój charakter odziedziczony po rodzicielce.

Jak donoszą informatorzy z pałacu, Diana miała się kiedyś zwierzyć w królewskiej kuchni o swoich przeczuciach, co do synów.

William jest rozważny jak jego ojciec. Harry buja w obłokach, jest zupełnie jak ja– cytował Dianę informator

Oczywiście, za buntowniczą decyzję małżeństwa Windsorów obarcza się Meghan. Dziennikarze nie pozostawiają suchej nitki na księżnej Sussex, mówiąc, że kobieta odsuwa męża od rodziny, tak, jak wcześniej zrobiła to ona ze swoimi bliskimi. Nie brakuje też słów, które sugerują, że Markle zawsze marzyła tylko o sławie, ale nie chciała podporządkowywać się dworskim obowiązkom.

źródło: Instagram @ssusexroyal

Jednak to, co ciekawi wszystkich, to zdanie królowej Elżbiety, która jak dotąd milczy w tej sprawie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com