Kinga Rusin jest znaną dziennikarką w Polsce, dla której temat ekologii odgrywa bardzo ważną rolę w życiu. Ona nie je mięsa, często jeździ rowerem, sugregeruje śmieci, ma własne lniane siatki na zakupy i jeszcze podobnego tego typu rzeczy robi. Nie jest nie dla kogo tajemnicą, że od wielu ona tak samo lat prowadzi swoją własną markę kosmetyczną O PAT&RUB. Kosmetyczna linia ma w sobie 100% tylko naturalnych składników. Produkt Kingi Rusin chwali się ogromną popularnością w Polsce. Z każdym rokiem możliwość stworzyć swój własny naturalny produkt nabiera wielkiej popularności i nie jest to już dla kogoś wielkim problemem. Do tego grona przyłączyła się i sportsmenka Anna Lewandowska. Która ma markę naturalnych kosmetyków pod nazwą Phlov.

Salma Hayek udostępniła selfie z Angeliną Jolie. Przyjaźnią się?

Co o tym konkurencie mówi sama Kinga Rusin? Czy uważa Lewandowską za główna konkurentkę? Na jednym z wywiadów, ona dała odpowiedź na to pytanie:

Kinga Rusin ze swoją własną kosmetyką organiczną

"Nie miałam szanse zapoznać się z kosmetykami Anny Lewandowskiej, ale wiem, że takie kosmetyki się pojawiły. Śledze to co się dzieje na rynku. I właściwie moge powiedzieć, że codziennie pojawia się w Polsce jakaś marka kosmetyczna i codziennie jakaś upada. Jesteśmy chyba najbardziej twórczym kosmetycznym rynkiem w Europie. W Polsce jest ponad 1000 marek kosmetycznych"

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Anna Lewandowska i jej kosmetyk naturalny

Plus to tego Rusin uważa, że Lewandowska nie ma szansy konkurować się z nią:

"Moja marka jest na rynku 11 lat, więc możemy porozmawiać z tymi, które na tynku 11 lat albo dłużej. Jestem najstarszą polską marką naturalnych kosmetyków. Ciesze się, że tyle osób idzie w moje ślady. Im więcej tej edukacji dotyczącej zdrowego życia i zdrowych kosmetyków, tym lepiej też dla mojej marki"

Jaś Fasola w reklamie Dior? Trzeba to zobaczyć!

A korzystaliście z jakąś z tych kosmetyków?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com