9-letnia chłopec Zhenya Semenovich z Ukrainy od sześciu miesięcy uczy się fryzjerstwa. Teraz chłopiec studiuje męskie fryzury i ma już stałych klientów. Chłopiec zrobił pierwszą fryzurę, gdy miał 2 lata do lalki swojej siostry, a później zajął się fryzurami dziewcząt.

Zhenya ma wrodzoną głuchotę czuciowo-nerwową. Z tego powodu zaczął tracić słuch i zdając sobie sprawę, co się z nim dzieje, zaczął się denerwować. Chłopak uspokoił się dopiero w momencie, gdy uczesał się.

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Queen of the Dark”: dziewczyna z obozu dla uchodźców została supermodelką o najciemniejszym kolorze skóry na świecie

Jakiś czas temu Zhenya miała operację i wszczepiono implant. Potem miał swojego pierwszego dorosłego klienta - własną ciotkę. Inne dzieci śmiały się z niego i mówiły, że to hobby dla dziewcząt. Dlatego matka Zhenya znalazła w salon, w którym pracuje mężczyzna i zabrała syna, aby pokazać, że nie ma się czego wstydzić. Mężczyzna dostrzegł chęć chłopca do obcięcia włosów i zgodził się go uczyć.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Mija 15 lat od odejścia Hanki Bielickiej

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Jestem gotowy, aby z nim pracować, aby nadal jakoś zaczął realizować się w tej dziedzinie. Nie tylko jako niania, aby spędzić czas, ale naprawdę zacząć się uczyć” - skomentował fryzjer. W ciągu sześciu miesięcy Zhenya nauczył się, jak prawidłowo myć włosy i robić klasyczną męską fryzurę. Całą pracę wykonuje pod okiem mistrza i już osiągnął wielki sukces.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com