9-letnia chłopec Zhenya Semenovich z Ukrainy od sześciu miesięcy uczy się fryzjerstwa. Teraz chłopiec studiuje męskie fryzury i ma już stałych klientów. Chłopiec zrobił pierwszą fryzurę, gdy miał 2 lata do lalki swojej siostry, a później zajął się fryzurami dziewcząt.

Zhenya ma wrodzoną głuchotę czuciowo-nerwową. Z tego powodu zaczął tracić słuch i zdając sobie sprawę, co się z nim dzieje, zaczął się denerwować. Chłopak uspokoił się dopiero w momencie, gdy uczesał się.

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Queen of the Dark”: dziewczyna z obozu dla uchodźców została supermodelką o najciemniejszym kolorze skóry na świecie

Jakiś czas temu Zhenya miała operację i wszczepiono implant. Potem miał swojego pierwszego dorosłego klienta - własną ciotkę. Inne dzieci śmiały się z niego i mówiły, że to hobby dla dziewcząt. Dlatego matka Zhenya znalazła w salon, w którym pracuje mężczyzna i zabrała syna, aby pokazać, że nie ma się czego wstydzić. Mężczyzna dostrzegł chęć chłopca do obcięcia włosów i zgodził się go uczyć.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Mija 15 lat od odejścia Hanki Bielickiej

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Jestem gotowy, aby z nim pracować, aby nadal jakoś zaczął realizować się w tej dziedzinie. Nie tylko jako niania, aby spędzić czas, ale naprawdę zacząć się uczyć” - skomentował fryzjer. W ciągu sześciu miesięcy Zhenya nauczył się, jak prawidłowo myć włosy i robić klasyczną męską fryzurę. Całą pracę wykonuje pod okiem mistrza i już osiągnął wielki sukces.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com