9-letnia chłopec Zhenya Semenovich z Ukrainy od sześciu miesięcy uczy się fryzjerstwa. Teraz chłopiec studiuje męskie fryzury i ma już stałych klientów. Chłopiec zrobił pierwszą fryzurę, gdy miał 2 lata do lalki swojej siostry, a później zajął się fryzurami dziewcząt.

Zhenya ma wrodzoną głuchotę czuciowo-nerwową. Z tego powodu zaczął tracić słuch i zdając sobie sprawę, co się z nim dzieje, zaczął się denerwować. Chłopak uspokoił się dopiero w momencie, gdy uczesał się.

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Queen of the Dark”: dziewczyna z obozu dla uchodźców została supermodelką o najciemniejszym kolorze skóry na świecie

Jakiś czas temu Zhenya miała operację i wszczepiono implant. Potem miał swojego pierwszego dorosłego klienta - własną ciotkę. Inne dzieci śmiały się z niego i mówiły, że to hobby dla dziewcząt. Dlatego matka Zhenya znalazła w salon, w którym pracuje mężczyzna i zabrała syna, aby pokazać, że nie ma się czego wstydzić. Mężczyzna dostrzegł chęć chłopca do obcięcia włosów i zgodził się go uczyć.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

Mija 15 lat od odejścia Hanki Bielickiej

9-letni fryzjer zdjęcie: youtube
9-letni fryzjer zdjęcie: youtube

„Jestem gotowy, aby z nim pracować, aby nadal jakoś zaczął realizować się w tej dziedzinie. Nie tylko jako niania, aby spędzić czas, ale naprawdę zacząć się uczyć” - skomentował fryzjer. W ciągu sześciu miesięcy Zhenya nauczył się, jak prawidłowo myć włosy i robić klasyczną męską fryzurę. Całą pracę wykonuje pod okiem mistrza i już osiągnął wielki sukces.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com