"Dance, dance, dance" - to jest nowy show taneczny. Już 2 marca 2020 roku zadebiutuje na antenie TVP2. W nim zaprezentują się gwiazdy polskiego show-biznesu, którzy będą wykonywać tańce ze znanych polskich teledysków.

Żywa Barbie! Znany Ken zmienił swoją płeć. Teraz jest kobietą

"To będzie najbardziej spektakularny show i wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w telewizji będzie połączona rzeczywistość ze światem generowanym komputerowo. Będzie wykorzystana technologia mapping video, to znaczy, że widzowie i my, jurorzy będziemy przeniesieni do świata teledysków. Fenomenalne rozwiązania, będzie się działo!" - powiedziała "trenerka wszystkich Polek".


W roli jurorów pojawiają się

Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

. Polski projektant Robert Kupisz wcześniej był zawodowym tancerzem. Dlatego ten program dla niego będzie idealnie pasować.

Kto zostanie prowadzącymi nowego tanecznego programu?

Ten wspaniały duet jest znany przez większość polaków, a właśnie duet w osobie Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Ich mogliśmy już zobaczyć podczas sylwestrowej imprezy w Zakopanem, a także w programie "The Voice of Poland".

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan

Operacje plastyczne, które nie były sukcesem. Kiedyś zachwycały urodą dziś żałują

Warto dodać, że w nowym programie dla gwiazd będą nie zbyt proste wymagania. Jak zdradził juror Robert Kupisz, że ta praca potrzebuje dużo wysiłku.

"Gwiazdy przygotowują się bardzo ciężko. Pracują, ćwiczą choreografie, które są bardzo trudne. A my chcemy się dobrze bawić"


Tak samo jest nowa zasada tanecznego show, z programu nie odpada żadna gwiazda. W każdym odcinku wyłaniany jest jedynie zwycięzca, który przekaże swoją nagrodę na cele charytatywne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com