W dzisiejszym świecie panuje kult piękna i wiecznej młodości. Coraz więcej nie tylko znanych osób stara się poprawić swoją urodę. Nie zawsze jednak efekt jest taki jakiego oczekuje pacjent.

Lekarze i farmaceuci bezradni. W aptekach i hurtowniach brakuje szczepionek

Pogon za pięknem i pragnienie olśniewającej urody sprawia, że niektórzy przestają kierować się zdrowym rozsądkiem.

Donatella Versace

Zatrważająca liczba operacji plastycznych i poprawek skalpelem sprawiły, że gwiazda nie przypomina już siebie. Aktualny wygląd Donatelli znacząco różni się od jej fotografii sprzed lat.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Jocelyn Wildenstein

Słynna kobieta kot nie przypomina dziś siebie sprzed lat. Jej wygląd radykalnie się zmienił po niezliczonej ilości zabiegów upiększających.

Tori Speling

Znana wszystkim Donna z serialu Beverly Hills 90210 także postanowiła skorzystać z pomocy chirurga plastycznego. Zniknął jej dziewczęcy powab. Wydaje się, że w jej przypadku ingerencja lekarza nie była konieczna.

Renee Zellweger

Któż z nas nie zna sympatycznej Briget Jones. Naturalna, urocza z dziewczęcym powabem przez operacje plastyczne zmieniła się nie do poznania.

A co słychać w polskim show biznesie? Tutaj z pewnością uwadze fanów nie umknęła przemiana takich gwiazd, jak

Sonia Bohosiewicz

Gwiazda zdecydowała się na szereg poprawek. Zafundowała sobie m.in powiększanie ust, modelowanie kości policzkowych, botoks, czy podniesienie łuku brwiowego.

Natalia Siwiec

Miss Euro 2012 nigdy nie ukrywała, że korzysta z zabiegów chirurgii plastycznej i jakie części ciała poprawia za pomocą skalpela.

Operacje plastyczne przestały być już tematem tabu. Coraz więcej osób korzysta z zabiegów lecz czy zawsze wychodzi im to na dobre?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com