Moi rodzice nieustannie mi patronowali, wtrącali się we wszystkie moje sprawy, a ja nie mogłem nawet zrobić kroku bez ich wiedzy.

Nie opuściliśmy ani jednego zebrania rodzicielskiego, a jeśli szliśmy gdzieś z klasą, mama zawsze mi towarzyszyła i zawsze wydawała polecenia zarówno rodzicom, jak i nauczycielom.

Oczywiście denerwowało mnie to, ale nie mogłem nic powiedzieć; natychmiast powiedzieliby, że jestem za młody, by samodzielnie podejmować decyzje.

Mój ojciec zawsze przynosił mi drogie rzeczy, latem zawsze jeździliśmy nad morze, a raz w roku zawsze wyjeżdżaliśmy do Europy.

Jestem bardzo wdzięczny moim rodzicom, ponieważ wielu ludzi nie mogło nawet marzyć o takim dzieciństwie, ale ja miałem wszystko. Kiedy skończyłem szkołę, chciałem wstąpić do szkoły lotniczej, aby zostać pilotem.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Kiedy mama i tata dowiedzieli się o tym, prawie zemdleli, mówiąc, że nigdy za milion lat nie pozwoliliby mi tam pójść. Bali się tego, co mógłbym zrobić w samolocie; mimo to marzyłem o tym i czytałem książki w nocy, aby moi rodzice nie widzieli.

Po tym, jak zobaczyłem, że są zdeterminowani i nigdy tego nie zaakceptują, wstąpiłem na wydział ekonomii i robiłem wszystko, czego chcieli.

Kiedy ożeniłem się z moją dziewczyną, byli temu przeciwni, a moja mama robiła wszystko, co w jej mocy, żebym się z nią rozwiódł.

Od samego początku nie lubiła mojej dziewczyny, a kiedy dowiedziała się, że zamierzam się z nią ożenić, była zszokowana.

Moja żona nie mogła tego znieść i złożyła pozew o rozwód; mieliśmy razem córkę, na którą teraz płacę alimenty.

Obecnie jestem żonaty z dziewczyną, która jest córką przyjaciela mojej matki, ożeniłem się z nią nie z miłości, ale dlatego, że moja matka tego chciała.

Teraz mam pracę, której nie lubię, żonę, której nie kocham i syna z kobietą, której nie kocham. Kiedy powiedziałem matce, że to oni są powodem mojego życia, nazwała mnie egoistą i niewdzięcznikiem.

Pisaliśmy również o: Pożegnanie z legendą kina. Nie żyje Joss Ackland, aktor z filmu Agnieszki Holland

Może zainteresuje: Ten lekarz działa za darmo dla pacjentów, którzy nie mogą zapłacić. Każdy powinien znać tę wspaniałą osobę

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska przewraca się w trakcie nagrywania "Pytania na śniadanie"