Moi rodzice nieustannie mi patronowali, wtrącali się we wszystkie moje sprawy, a ja nie mogłem nawet zrobić kroku bez ich wiedzy.

Nie opuściliśmy ani jednego zebrania rodzicielskiego, a jeśli szliśmy gdzieś z klasą, mama zawsze mi towarzyszyła i zawsze wydawała polecenia zarówno rodzicom, jak i nauczycielom.

Oczywiście denerwowało mnie to, ale nie mogłem nic powiedzieć; natychmiast powiedzieliby, że jestem za młody, by samodzielnie podejmować decyzje.

Mój ojciec zawsze przynosił mi drogie rzeczy, latem zawsze jeździliśmy nad morze, a raz w roku zawsze wyjeżdżaliśmy do Europy.

Jestem bardzo wdzięczny moim rodzicom, ponieważ wielu ludzi nie mogło nawet marzyć o takim dzieciństwie, ale ja miałem wszystko. Kiedy skończyłem szkołę, chciałem wstąpić do szkoły lotniczej, aby zostać pilotem.

Popularne wiadomości teraz

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Kiedy mama i tata dowiedzieli się o tym, prawie zemdleli, mówiąc, że nigdy za milion lat nie pozwoliliby mi tam pójść. Bali się tego, co mógłbym zrobić w samolocie; mimo to marzyłem o tym i czytałem książki w nocy, aby moi rodzice nie widzieli.

Po tym, jak zobaczyłem, że są zdeterminowani i nigdy tego nie zaakceptują, wstąpiłem na wydział ekonomii i robiłem wszystko, czego chcieli.

Kiedy ożeniłem się z moją dziewczyną, byli temu przeciwni, a moja mama robiła wszystko, co w jej mocy, żebym się z nią rozwiódł.

Od samego początku nie lubiła mojej dziewczyny, a kiedy dowiedziała się, że zamierzam się z nią ożenić, była zszokowana.

Moja żona nie mogła tego znieść i złożyła pozew o rozwód; mieliśmy razem córkę, na którą teraz płacę alimenty.

Obecnie jestem żonaty z dziewczyną, która jest córką przyjaciela mojej matki, ożeniłem się z nią nie z miłości, ale dlatego, że moja matka tego chciała.

Teraz mam pracę, której nie lubię, żonę, której nie kocham i syna z kobietą, której nie kocham. Kiedy powiedziałem matce, że to oni są powodem mojego życia, nazwała mnie egoistą i niewdzięcznikiem.

Pisaliśmy również o: Pożegnanie z legendą kina. Nie żyje Joss Ackland, aktor z filmu Agnieszki Holland

Może zainteresuje: Ten lekarz działa za darmo dla pacjentów, którzy nie mogą zapłacić. Każdy powinien znać tę wspaniałą osobę

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska przewraca się w trakcie nagrywania "Pytania na śniadanie"