12-letni Darius Brown mieszka w New Jersey (USA) i zajmuje się własnym projektem, którego głównym celem jest znalezienie rodzin dla bezpańskich psów.

Lokalsi nazywają chłopaka małym bohaterem, ponieważ udało mu się znaleźć nowe rodziny dla wielu zwierząt bezpańskich. Sekret sukcesu chłopaka w tej sprawie tkwi w jego niezwykłym podejściu. Darius od dawna szyje krawaty i muszki dla bezpańskich psów, aby potencjalni właściciele zwrócili na zwierzęta uwagę.

Chłopiec i jego „modele”:

Jego podejście zadziałało i wiele osób zdecydowało się zabrać do domu te biedne zwierzątka. Chłopak postanowił nie poprzestać na tym i obecnie sam kupuje potrzebne tkaniny, tworzy na komputerze nowe szkice przyszłych wyrobów i planuje wkrótce przedstawić światu swoją pierwszą kolekcję.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Darius trafił na szpalty miejscowej gazety:

„Kiedyś przeczytałem cos takiego: "Cała magia dzieje się wtedy, kiedy wychodzisz ze swojej strefy komfortu" i dokładnie to zrobiłem. Jeszcze nie skończyłem pracy nad kolekcją, ale już widze, ze dobrze mi idzie. Nie mogę się doczekać, aby pokazać wam wszystko. „Kolekcja Pana Dariusa Browna” – premiera już wkrótce ”- mówi chłopiec.