Świat bardzo się zmienił i teraz wielu 50-letnich kobiet wcale nie wyglądają na swój wiek. Niektóre z nich generalnie wyglądają maksymalnie na 30-stke.

Jedna z takich kobiet jest ta 52-letnia piękność o imieniu Laura.

Dobrze wyglądać po 50
Dobrze wyglądać po 50

Obecnie kobieta ma około 33 tysięcy followersów na Instagramie. Kobiety podziwiają jej wygląd, a mężczyźni próbują umówić się na randkę. Jej uroda i doskonały wygląd przyciągają nawet chłopaków, którzy są dwa razy młodsi od Laury, ponieważ myślą, że kobieta jest ich rówieśniczką.

Taka popularność oczywiście sprawia kobiecie dużą przyjemność, natomiast ona jest mężatką od ponad 20 lat i żaden z tych adoratorów nie ma szans na wzajemność.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ponadto kobieta aktywnie promuje zdrowy tryb życia i pomaga innym wyglądać pięknie w każdym wieku.

Dobrze wyglądać po 50
Dobrze wyglądać po 50

Laura zaczęła uprawiać sport po urodzeniu córki. To było 17 lat temu. Kobiecie nie udawało się schudnąć w domowych warunkach, więc zapisała się na siłownię.

Laura naprawdę świetnie wygląda! Dlatego popularność wśród chłopaków, którzy są od niej kilkadziesiąt lat młodsi, sprawia jej niesamowita przyjemność.

Ponadto mąż Laury jest z niej bardzo dumny!

Dobrze wyglądać po 50
Dobrze wyglądać po 50

Oczywiście mężowi nie zbyt podoba się to, ze ona ma tyle adoratorów, ale jednocześnie z tym on jest bardzo dumny z jej wyglądu w takim wieku.

Laura z kolei nie zwraca uwagi na facetów, którzy ciągle zapraszają ją na randkę. Ona po prostu pragnie być zdrową, szczupłą i piękną. Bardzo lubi też pomagać innym kobietom, którym nie udaje się schudnąć samodzielnie – Laura zaszczepia w nich pasje do sportu i miłość do siebie.