W amerykańskim miasteczku szukają koguta. A wszystko z powodu popełnionych przez niego przestępstw.

Znaki zodiaku, które najbardziej wymagają uwagi

Według informacji Departamentu Policji miasta swoją działalność przestępczą kogut rozpoczął w piątek, 1 maja, o czym stróże prawa natychmiast poinformowali mieszkańców za pośrednictwem swoich oficjalnych stron w mediach społecznościowych.

„Około czwartej wieczorem policja Walkera udała się do banku Na Walker South Road w odpowiedzi na skargę na agresywnego koguta. Mimo że policja dotarła do banku w ciągu kilku minut od wezwania, kogut, najwyraźniej przewidując nieuchronnie przybycie organów ścigania, uciekł pieszo z miejsca zbrodni”.

Puszysty, delikatny i pyszny deser przypadnie do gustu każdemu

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Według skarg mieszkańców Pierzasty zaatakował ich przy bankomacie i przy budynku Banku.

Skargi potwierdzili również pracownicy instytucji bankowej — na własne oczy widzieli koguta goniącego klientów, a nawet próbującego wskoczyć z nimi do ich samochodów.

Jednak ptak okazał się nie tylko bardzo agresywny, ale także nieuchwytny. Policjanci patrolowali okolicę, a nawet sprawdzili pobliską restaurację, sugerując, że zły element aspołeczny mógł stamtąd uciec, a potem wrócił, ale nie udało się wykryć śladów ptaka.

Biorąc pod uwagę historię agresywnego zachowania ptaka, społeczeństwo jest zachęcane do unikania konfrontacji z nim, a zamiast tego do skontaktowania się z policją Walkera, w przypadku spotkania z kogutem.

Policja poinformowała, że łobuz jest poszukiwany pod zarzutem napaści, obrażeń ciała, próby napadu, terroryzowany i ignorowania rozkazu gubernatora miasta o wprowadzeniu reżimu samoizolacji.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com