Przez lustro odbywały się ceremonie i rytuały, a także komunikowano się z innym światem.

Rodzice i siostra najprzystojniejszego tureckiego aktora Buraka Ozcivita.

Jeśli dana osoba zmarła w domu, lustra są przykryte czarnym, gęstym materiałem, aby dusza zmarłego nie odbijała się w nim i nie pozostawała w niewoli.

Nie powinieneś nosić ze sobą luster na cmentarzu, ale zdarzają się sytuacje, gdy przypadkowo lądują w torbie, a małe lusterko łatwo upuścić i nie zauważyć.

W rzeczywistości zapominanie o lustrze na cmentarzu to bardzo zły znak.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Pierwszą rzeczą, którą musi wiedzieć osoba, która zapomniała o lustrze na cmentarzu, jest to, że nigdy nie należy go stamtąd zabierać.

Jeśli upuściłeś jakieś swoje rzeczy do grobów, nie powinieneś ich zabierać z powrotem dla siebie.

Faktem jest, że może to oznaczać, że zmarły chciał zatrzymać przedmiot dla siebie. Jeśli go odbierzesz, zmarły będzie cię ścigał, aby go odzyskać.

A jeśli przedmiot nie zostanie zwrócony na cmentarz, zmarły może go zabrać wraz z osobą, która ma ten przedmiot. Jeśli chodzi o lustro, o wiele bardziej niebezpieczne jest zapomnienie o tym na cmentarzu.

Na co zwrócić uwagę wybierając datę ślubu w 2021 roku?

Faktem jest, że w takich miejscach jest dużo negatywności i energii śmierci, a lustro ma pamięć. Jeśli zły duch chce to zabrać, może przysporzyć komuś kłopotów i zrujnować mu życie.

Aby temu zapobiec, lustro należy pochować obok grobu krewnego lub przyjaciela na tym samym cmentarzu. Najważniejsze, że nie musisz go dotykać gołymi rękami. Weź grubą szmatkę lub rękawiczki i zakop ją poza grobem, na ścieżce.

W ten sposób uchronisz się przed negatywnymi konsekwencjami, a lustro przekaże Twój obraz znajomym do następnego świata, a oni będą Cię częściej pamiętać.

Jeśli lustro zaginęło i nie można go było znaleźć, musisz iść do kościoła i zapalić świece dla wszystkich zmarłych krewnych, a następnie wrócić do ich grobów z kwiatami. Mogą pomóc chronić cię przed złymi duchami, które chcą przysporzyć kłopotów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com