Mamy dobre wiadomości dla fanek minimalizmu i stylu klasycznego, bowiem latem najbardziej trendy będą beżowe paznokcie.

Nie trzeba wiele, by manicure w odcieniach nude wyglądał dobrze. W drogeriach jest mnóstwo lakierów w tym eleganckim kolorze, który nada się zarówno dla długich, jak i krótkich paznokci w różnym kształcie.

5 ras psów, które są bardzo dziecinne. Długo zachowują się jak szczeniaczki

Paznokcie nude wcale nie muszą być nudne

Beżowe paznokcie pozostawiają uchylone drzwi naszej wyobraźni, bowiem to, z czym je połączymy - zależy od nas. Jeśli zwykła płytka pokryta lakierem Wam nie wystarcza, warto zastanowić się nad różnymi wzorami. W tym sezonie królują motywy kwiatowe i liściaste. Warto też rozpatrzyć złote dodatki na przykład w postaci naklejek w kształcie gwiazdek.

Gwiazda filmu "365 dni" wzięła ślub? Jej ślubna sukienka jest bardzo odważna

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Zobaczcie tylko ile pięknych paznokci możemy stworzyć w zestawieniu z beżowym kolorem. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com