Nasz wygląd jest ważny, bowiem to od niego zależy pierwsze wrażenie. Nic więc dziwnego, że strefa beauty przynosi dziś ogromne zyski. Każdy chce być piekny, nawet jesli wiąże się to z ogromnymi wydatkami na fryzjera, makijażystkę czy chirurga plastycznego.

Jednak na szczęscie nie trzeba od razu "kłaść się pod nóż", by zmienić naszą urodę. Chyba każdy z nas przyzna, że chcociażby zmiana fryzury może diametralnie odmienić nasz wizerunek.

Poniższe zdjęcia przedstawiają dziewczyny, które chciały zmienić swój wizerunek - obcięły w tym celu włosy, a niektóre z nich także je przefarbowały. Jak wyszedł efekt? Oceńcie sami!

#1

#2

Nowe ciało, fryzura, operacje plastyczne. Oto największe metamorfozy gwiazd w 2020 roku

#3

#4

#5

#6

Jak wyglądają i czym się zajmują? Oto ukochane żony polskich skoczków narciarskich

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

#7

#8

źródło zdjęć:  4tololo.ru