19-letnia modelka izraelskiego pochodzenia Yael Shelbia została uznana za kobietę o najpiękniejszej twarzy na świecie. Pełna lista jest dostępna na kanale YouTube TC Candler, na którym co roku publikowany jest przez Independent Critics ranking 100 najbardziej atrakcyjnych osób na świecie.

Julia Wieniawa zamieściła zdjęcie, kiedy miała dodatkowe kilogramy. "Machałam do paparazzi KANAPKĄ"

Jednocześnie jedna z najsłynniejszych izraelskich piękności, aktorka Gal Gadot, znalazła się w tym rankingu na 21. miejscu. Shelbia po raz pierwszy znalazła się na szczycie rankingu, pokonując somalijsko-amerykańską modelkę Halimę Aden, tajską piosenkarkę i modelkę Lisę Manoban, australijską modelkę Meiku Wullard i tajwańską piosenkarkę Zhou Tzuyu pod względem liczby głosów.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Michał Wiśniewski zapowiedział, że zaszczepi się na Covid 19

Jednocześnie sama Shelbia nie raz znalazła się w rankingu 100 najpiękniejszych kobiet: w 2017 roku zajęła 14 miejsce, w 2018 - trzecie, w 2019 - drugie. Modelka zamieściła wiadomość o zwycięstwie na swoim Instagramie i otrzymała wiele komentarzy. „Gratulacje! Naprawdę jesteś numerem jeden”, „Zasługujesz na zwycięstwo jak nikt inny. Nasza królowa”, „Modliłem się, żebyś wygrał! Jak się cieszę, że to się stało” - napisali fani Shelbia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com