Nowy rok – nowa ja. Tak brzmi noworoczne hasło wielu z nas. Jeśli więc faktycznie marzysz o rewolucyjnej zmianie-zacznij od fryzury.

Mówi się, że kiedy w życiu kobiety dzieje się coś przełomowego –idzie do fryzjera.

Dlatego jeśli Ty również marzysz, by coś zmienić w swoim wyglądzie, zainspiruj się naszym zestawieniem modnych włosów na rok 2020.

#Mocne cieniowanie

O tej fryzurze pisaliśmy już jako największy hit przyszłego roku. Zdania więc nie zmieniamy, mocne cieniowanie na całej długości naszych włosów to jest to.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Susan Sarandon miałą straszny wypadek. Co z nią się stało?

#Bedhead

Nazwa tej fryzury nie wzięła się znikąd. „Bed” to z języka angielskiego „łóżko”. Co to znaczy? Twoje włosy mają być takie, jakbyś ledwo co wstała z łóżka. Zapomnij więc o zgrabnych lokach czy idealnym prostowaniu. Rób ze swoimi włosami jak najmniej. Natomiast jeśli z natury są proste i płaskie –postaw na suchy szampon by dodać im nieco objętości. Świetny pomysł, prawda?

#Francuski styl

To już kolejny rok, kiedy inspirujemy się niezawodnym stylem Francuzek. Jak to zrobić? Przede wszystkim postaw na naturalną nonszalancję. Postaw na niskiego koka z wystającymi włoskami czy postrzępioną grzywkę. Fryzura na Matyldę z „Leona Zawodowca” także wciąż będzie nas zachwycała.

Jaka fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy?

#Grzywka

Zarówno prosta, jak i lekka tzw. kurtynowa grzywka to świetne rozwiązanie na przyszły rok. Na grzywkę zdecydowały się już w poprzednim roku takie gwiazdy jak Ania Lewandowska czy Ewelina Lisowska. Można się więc nimi zainspirować.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com