Nowy rok – nowa ja. Tak brzmi noworoczne hasło wielu z nas. Jeśli więc faktycznie marzysz o rewolucyjnej zmianie-zacznij od fryzury.

Mówi się, że kiedy w życiu kobiety dzieje się coś przełomowego –idzie do fryzjera.

Dlatego jeśli Ty również marzysz, by coś zmienić w swoim wyglądzie, zainspiruj się naszym zestawieniem modnych włosów na rok 2020.

#Mocne cieniowanie

O tej fryzurze pisaliśmy już jako największy hit przyszłego roku. Zdania więc nie zmieniamy, mocne cieniowanie na całej długości naszych włosów to jest to.

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Susan Sarandon miałą straszny wypadek. Co z nią się stało?

#Bedhead

Nazwa tej fryzury nie wzięła się znikąd. „Bed” to z języka angielskiego „łóżko”. Co to znaczy? Twoje włosy mają być takie, jakbyś ledwo co wstała z łóżka. Zapomnij więc o zgrabnych lokach czy idealnym prostowaniu. Rób ze swoimi włosami jak najmniej. Natomiast jeśli z natury są proste i płaskie –postaw na suchy szampon by dodać im nieco objętości. Świetny pomysł, prawda?

#Francuski styl

To już kolejny rok, kiedy inspirujemy się niezawodnym stylem Francuzek. Jak to zrobić? Przede wszystkim postaw na naturalną nonszalancję. Postaw na niskiego koka z wystającymi włoskami czy postrzępioną grzywkę. Fryzura na Matyldę z „Leona Zawodowca” także wciąż będzie nas zachwycała.

Jaka fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy?

#Grzywka

Zarówno prosta, jak i lekka tzw. kurtynowa grzywka to świetne rozwiązanie na przyszły rok. Na grzywkę zdecydowały się już w poprzednim roku takie gwiazdy jak Ania Lewandowska czy Ewelina Lisowska. Można się więc nimi zainspirować.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com