Umiejscowiony w malowniczych okolicach Zatoru niedaleko Krakowa i Katowic (30 minut jazdy samochodem), największy park rozrywki w Polsce Energylandia – to generator pozytywnej energii i emocji.

Energylandia to prawdziwa kraina marzeń: na 26 hektarach parku znajduje się kilkadziesiąt nowoczesnych atrakcji: to są i karuzele, i kina 7D, jak również ekstremalne kolejki górskie, teatry i amfiteatry, w których regularnie występują cyrkowcy, aktorzy i iluzjoniści. Ponadto znajduje się tam planetarium, a także niesamowity park wodny, stylizowany na tropikalną wyspę, który obejmuje nie jeden basen, w których oczywiście jest utrzymywana optymalna dla pływania temperatura oraz przestrzegane wszystkie zasady bezpieczeństwa nad wodą.

W tym parku znajduje się także wiele innych wyjątkowych atrakcji, wiec każdy członek rodziny z pewnością znajdzie coś dla siebie. Energylandia jest celowo podzielona na kilka stref: Baikolandia (wspaniałe atrakcje, a nawet safari dla najmniejszych), Strefa Familijna (atrakcje rodzinne), Strefa Ekstremalna (cos dla prawdziwych miłośników adrenaliny), strefa Show, a także strefa wodna Water Park.

Poziom obsługi i komfort w parku spełniają najwyższe oczekiwania gości. W Enegylandii dbają o swoich klientach na każdym kroku: nie musicie stać w długich kolejkach po bilety, ponieważ można je kupić online, parkingi na kilka tysięcy pozwalają nie martwić się o komfort oraz znalezienie miejsca postojowego, do dyspozycji gości także są bezpłatne przebieralnie i suszarki, a o bezpieczeństwo nad wodą dbają doświadczone ratownicy wodne.

Wszystkie atrakcje w Energylandii są nowe i mają międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym ISO 9001. Oprócz różnych atrakcji na terenie parku również znajduje się wiele lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji, serwujących nie tylko ulubione jedzenie dzieci, czyli wspaniałe desery i lody, lecz także pyszne i pożywne dania z kuchni całego świata – w Energylandii nikt nie będzie głodny.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ile kosztują bilety wstępu do Energylandii?

  • dzieci do 3 lat - 1 zł
  • dzieci od 3 lat i poniżej 140 cm wzrostu - 79 zł
  • kobiety w ciąży i emeryci - 79 zł
  • dzieci od 140 cm wzrostu i dorośli - 129 zł
  • bilet roczny - 389 zł

Latem Energylandia jest otwarta od 10 do 18 godziny w dni powszednie i od 10 do 20, a czasem nawet do 24, w weekendy. Jeżeli zaplanowaliście wypad do Energylandii na jakiś konkretny dzień, warto sprawdzić godziny otwarcia parku akurat w tym dniu na oficjalnej stronie internetowej.

Co ciekawe, jeżeli jesteście nowożeńcami i chcecie zrobić ślubną sesję zdjęciową w Energylandii – wystarczy założyć stroje ślubne i możecie wejść na terytorium parku jedynie za złotówkę! Jeżeli macie dziecko w wieku do 18 lat, to w dniu urodzin dziecka uiścisz za jego bilet do parku tak samo tylko 1 zloty! Energylandia oferuje również zniżki dla osób ze szczególnymi potrzebami, a także dla uczestników wycieczek szkolnych (od 15 osób).

Bilet do Energylandii jest ważny przez cały dzień i daje prawo do nieograniczonego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji. W cenę za bilet nie wchodzą: oplata za parking, wyżywienie, pamiątki oraz nocleg.

Energylandia zdecydowanie jest numerem 1 na liście miejsc na rodzinne wyjazdy z dziećmi. Ten polski Disneyland jest miejscem spełnienia dziecięcych marzeń oraz niezapomnianych wspomnień na resztę życia.