Kto z nas nie lubi przecierać nowych szlaków i odkrywać piękno tego świata? Matka natura jest niewyobrażalnie piękna i warto ją eksplorować. Ale gdzie pojechać najbardziej warto? Co zobaczyć, kiedy nasz portfel nie pęka w szwach i musimy się ograniczyć w podróżach? Dla wszystkich zadających to pytanie, skompletowaliśmy 5 miejsc, które są niezaprzeczalnie warte uwagi.

#Toskania

Senne miasteczka i gwarne place, wzgórza z winnicami i pola maków, kamienne domy i gotyckie kościoły. W Toskanii można się napić najlepszego czerwonego wina na świecie, zrobić najpiękniejsze zdjęcia cyprysów i poznać najprawdziwszy smak włoskiego dolce vita. Oprócz tego, w Toskanii znajdują się przecudne geotermalne źródła siarkowe i to w pieknych okolicznościach przyrody.

#Wielki Kanion

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych to must have dla każdego weterana podróży. Ten różnorodny kraj bogaty jest w niesamowite dzieła natury, a należy do nich właśnie Wielki Kanion. Jest to najbardziej niesamowity przełom rzeki na świecie – rzeki Kolorado znajdujący się w stanie Arizona. 

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Oto 5 najpiękniejszych twarzy kobiet według rankingu TC Candler. Są zjawiskowe

#Malediwy

Kolorowe, łyszczące w promieniach słońca rybki, biały, delikatny piasek, delfiny, atole, które z okien wodolotu wyglądają jak wielkie białe plamy oblane granatem, turkusem, odcieniami błękitu, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Domki na wodzie, z których do wody można zjechać na zjeżdżalni, kolacje przy świecach nad brzegiem morza i niezapomniane zachody słońca. Czego chcieć więcej?

#Kapadocja

Głęboko w sercu Turcji znajduje się Kapadocja – jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. Magiczna kraina, wypełniona niezwykłymi formami skalnymi, tworzącymi księżycowy krajobraz. Matka natura zaprezentowała tu prawdziwy talent rzeźbiarski.

Spróbowali odtworzyć stare zdjęcia z albumu. Efekt jest oszałamiający

#Islandia

Islandia. Kraina lodu i ognia. Chyba nie ma drugiego takiego miejsca na świecie, gdzie na tak niewielkim obszarze znajduje się tak duże nagromadzenie cudów przyrody. Wulkany, lodowce, gorące źródła czy wodospady to tylko niewielka część z pośród całej masy atrakcji.

A wy, o jakim miejscu marzycie, by go zobaczyć?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com