Kotka złapała roztargnioną mewę i zaciągnęła ją do swojego legowiska

Na filmiku widać, jak miejscowy kotka błyskawicznie rzuciła się na ogromne stado mew i sprytnie złapała jednego z rozproszonych ptaków.

Niewątpliwie niektórzy widzowie będą szczerze zachwyceni tak wyrafinowana sprytności kotki, która postanowił urozmaicić swoją dietę i zjeść na obiad dużą mewę. Jednak reszta najprawdopodobniej wyrazi współczucie dla biednego ptaka, który stracił czujność i zapłacił za to swoim życiem. Aczkolwiek kotka miała szczęście, choć ona na pewno miała już podobne doświadczenie. Ponadto było widać, ze takie menu zdecydowanie przypadło jej do gustu. Szkoda tylko, że ptak pożegna się z życiem nie na wolności, w niebie, ale w małej i ciasnym lodowisku małego drapieżnika.

Podobny „myśliwski” filmik został opublikowany przez „ViralHog” na Facebooku.

Na nim głodnemu ptakowi udało się jakimś cudem zapchać się kiełbasa, którą zostawili najedzeni goście ulicznej kawiarni w Wielkiej Brytanii. Od samego początku tego filmiku można z całą pewnością powiedzieć, że głód to bardzo okrutne uczucie, wiec nawet obawy o własne gardło czy żołądek nie powstrzymały mewy przed szerszym otwarciem dzioba i wepchnięciem w siebie pożywnego kawałka żarcia nieznanego pochodzenia.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"