Kotka złapała roztargnioną mewę i zaciągnęła ją do swojego legowiska

Na filmiku widać, jak miejscowy kotka błyskawicznie rzuciła się na ogromne stado mew i sprytnie złapała jednego z rozproszonych ptaków.

Niewątpliwie niektórzy widzowie będą szczerze zachwyceni tak wyrafinowana sprytności kotki, która postanowił urozmaicić swoją dietę i zjeść na obiad dużą mewę. Jednak reszta najprawdopodobniej wyrazi współczucie dla biednego ptaka, który stracił czujność i zapłacił za to swoim życiem. Aczkolwiek kotka miała szczęście, choć ona na pewno miała już podobne doświadczenie. Ponadto było widać, ze takie menu zdecydowanie przypadło jej do gustu. Szkoda tylko, że ptak pożegna się z życiem nie na wolności, w niebie, ale w małej i ciasnym lodowisku małego drapieżnika.

Podobny „myśliwski” filmik został opublikowany przez „ViralHog” na Facebooku.

Na nim głodnemu ptakowi udało się jakimś cudem zapchać się kiełbasa, którą zostawili najedzeni goście ulicznej kawiarni w Wielkiej Brytanii. Od samego początku tego filmiku można z całą pewnością powiedzieć, że głód to bardzo okrutne uczucie, wiec nawet obawy o własne gardło czy żołądek nie powstrzymały mewy przed szerszym otwarciem dzioba i wepchnięciem w siebie pożywnego kawałka żarcia nieznanego pochodzenia.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”