Okazuje się, że nawet niemożliwe marzenia mogą stać się rzeczywistością. Nie koniecznie musicie zostać pilotem lub zacząć uprawiać sport ekstremalny – wystarczy odwiedzić Flyspot, czyli najpotężniejszy tunel aerodynamiczny świata, który pozwala poczuć stan nieważkości oraz swobodne spadanie na własnej skórze.

To jest możliwe dzięki mocnym wentylatora, które wytwarzają podmuch o prędkości ponad 300 km na godzinę. Taki pęd unosi człowieka w powietrze o kilka, a nawet kilkadziesiąt metrów, i daje niezapomniane emocje. W Polsce obecnie są dwa takich tunele: w Warszawie oraz Katowicach.

W cenie biletu każdy zwiedzający otrzymuje krótkie szkolenie wstępne, w trakcie którego poznaje podstawowe zasady bezpiecznego użytkowania tunelu aerodynamicznego oraz zasady komunikacji z instruktorem, który będzie dbać o jego bezpieczeństwo podczas lotu. Po odbyciu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje specjalny kombinezon lotniczy (bez niego nie można latać w tunelu), kask, okulary, jednorazowe zatyczki do uszu (ponieważ w tunelu jest dość głośno). Po zakończonym lataniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, jak również dostęp do filmów z lotów. W tunelu latać mogą już dzieci od 3 roku życia. Jeden lot trwa około 1,5 minuty – taki jest czas swobodnego spadania z wysokości 4000 metrów.

Cena lotu w tunelu aerodynamicznym Flyspot

Cena biletu do tunelu aerodynamicznego Flyspot zależy od poziomu wyszkolenia. Oto jest cennik dla początkujących:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

  • dzieci poniżej 18 roku życia - 2 loty, 219 PLN
  • dorośli - 2 loty, 249 PLN
  • pakiet rodzinny (2 + 1) - 2 loty, 699 PLN

Flyspot jest czynny codziennie w godzinach 08.30-24.00.