Każdy znak zodiaku ma swojego anioła stróża, który chroni od wszelkich kłopotów i nieszczęść. Są jednak znaki, które mają najwięcej szczęścia, bo ich anioł jest bardzo silny. Tacy ludzie mają zawsze szczęście we wszystkim, zawsze osiągają to, czego chcą i z łatwością pokonują wszelkie trudności. Które znaki zodiaku mają najsilniejszego anioła stróża.

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nazywani są ulubieńcami losu, ponieważ wszystkie okoliczności w ich życiu układają się w najlepszy sposób. Strzelec strzeżony jest przez anioła o imieniu Adnachiel. Zawsze pomaga przedstawicielom żywiołu ognia wybrać właściwą drogę w życiu, a także chroni ich przed wszelkimi problemami i trudnościami. Bardzo często pogodny i wesoły Strzelec łatwo uzyskuje wszystkie korzyści materialne i duchowe. Ponadto osiągają niesamowite wyżyny kariery. To zasługa ich anioła, który zawsze stoi obok Strzelca i wskazuje właściwą drogę.

W głębi duszy Strzelec zawsze pozostaje dzieckiem, które nie przestaje wierzyć w cuda. Dlatego ich anioł nieustannie sprawia im przyjemność bajecznymi niespodziankami. Również Adnachiel stale chroni Strzelca, gdy wybierają się w długą podróż. Dlatego przed ważnym wyjazdem możesz poprosić swojego anioła o ochronę, a on na pewno Ci pomoże.

Bliźnięta

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Osoby urodzone pod gwiazdozbiorem Bliźniąt są zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie. Przedstawicieli tego zodiakalnego kręgu strzeże anioł o imieniu Bahram. Pomaga im uniknąć fatalnych błędów, dlatego często udziela podpowiedzi. Często zdarza się, że przedstawiciele żywiołu powietrza bardzo długo snują plany na przyszłość, ale w pewnym momencie całe ich życie obraca się w zupełnie innym kierunku. I to im się podoba, bo wszystko wyszło znacznie lepiej niż się spodziewali.

Bahram zawsze pomaga im znaleźć swoje miejsce w życiu, a także wysyła odpowiednich ludzi, którzy kierują Bliźniąt na właściwą ścieżkę. Ponadto przedstawiciele tego znaku mogą nawet nie podejrzewać, że obok nich znajduje się ukochana osoba wysłana przez samo niebo.

Ryby

Marzące Ryby często zauważają, że wszystkie ich pragnienia spełniają się w najbardziej nieoczekiwany dla nich sposób. Wydawałoby się, że wszystko idzie bardzo źle, ale po chwili okazuje się, że wszystkie wydarzenia życiowe doprowadziły Ryby do tego, że teraz mają jeszcze więcej niż się spodziewały. Wszystko to jest dziełem ich anioła o imieniu Egalmiel. Zawsze pomaga przedstawicielom żywiołu wody pokonać wszelkie trudności, a także nie pozwala popełnić fatalnych błędów.

Egalmiel wspiera Ryby we wszystkich nowych przedsięwzięciach, a także błogosławi otwarcie dobrej sprawy. Ponadto anioł chroni przedstawicieli tego kręgu zodiakalnego od wszelkich kłopotów miłosnych. Dlatego Ryby bardzo rzadko cierpią z powodu rozczarowań w miłości. Jeśli jednak masz jakiekolwiek problemy z bliską osobą, skontaktuj się z aniołem. Egalmiel pomoże ci znaleźć wyjście.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net