Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądasz w oczach mężczyzn i jak oni postrzegają twoje zachowanie, po prostu przejdź ten test.

Spójrz na zdjęcie i wybierz buty, które najbardziej Ci się spodobały. Dokonując wyboru, nie myśl o tym, jakie buty naprawdę możesz założyć. Ważne jest, żeby oni ci po prostu się podobały. Wybrane przez Ciebie buty wiele o Tobie powiedzą.

Sprawdź wyniki testu i dowiedz się, jak postrzegają cię mężczyźni.

Buty №1

Mężczyźni postrzegają cię jako aktywną, wesołą kobietę, która wie, czego chce i nigdy się nie nudzi. Masz dużo energii i witalności. Jesteś bardzo pozytywną osobą i także przekazujesz tę pozytywną energię innym ludziom.

Buty №2

Taki wybór oznacza, że mężczyźni postrzegają cię jako bardzo romantyczną osobowość. Jesteś marzycielka, a jednocześnie jesteś bardzo emocjonalna i masz wiele talentowi, ponadto zawsze myślisz nieszablonowo. Przyciągasz mężczyzn, chociaż czasem przeraża ich twoja infantylność, ale, tak czy inaczej, jesteś bardzo ciekawym rozmówcą.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk świętuje swoje 19. urodziny. Jarosław Bieniuk pogratulował córkę: opublikował jej archiwalne zdjęcie

Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Buty №3

Żyjesz tak, jakby każdy dzień w twoim życiu był ostatnim. Jesteś optymistyczną, radosną dziewczyną o pozytywnym spojrzeniu na życie. Kochasz wolność i w każdej sytuacji masz własne zdanie, nigdy nie poddajesz się prowokacji lub manipulacji. Sprawiasz wrażenie silnej i niezależnej kobiety.

Buty №4

Mężczyźni trochę ciebie się boją. Jesteś bardzo niezależną i kochającą wolność kobietą. Trudno jest narzucić ci czyjąś opinię. Jesteś osobą nieprzewidywalną, co szczególnie przyciąga mężczyzn.

Buty №5

Lubisz klasykę, gdy wszystko jest łatwe i jasne. Zawsze postępujesz logicznie i trzymasz się swoich zasad. Działasz zwięźle i racjonalnie. Jesteś osobą bardzo oddaną, dla której sprawiedliwość jest najwyższym priorytetem. Mężczyźni naprawdę to doceniają.

Buty №6

Interesujesz się ezoteryka i rozwojem duchowym, zawsze myślisz nieszablonowo. Mówi się, że ludzie tacy jak ty pochodzą z innego wszechświata. Nikt nie wie, co masz na myśli. Masz wiele talentów artystycznych. Jesteś tajemnicą, którą każdy mężczyzna chce rozwiązać.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational