Masz wiele ukrytych pragnień, o których nie chcesz mówić całemu światu prawda? Nasze skryte pragnienia i marzenia bardzo często pozostawiamy wyłącznie dla siebie z obawy przed brakiem zrozumienia.

Imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Im nie można ufać

Dla nas jest ważne, byś myślała Koleżnko o sobie i pozwalała sobie na spełnianie własnych marzeń i zaspokajanie ukrytych pragnień.

Zobacz, czy wszystko się zgadza. Kieruj się pierwszym wyborem i przeczytaj opis.

Popularne wiadomości teraz

Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

Poświęcono pomnik Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zachwycona

Tym znakom zodiaku towarzyszyć będzie szczęście w 2022 roku

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

dom nr 1 

Marzysz o spokoju. Jesteś bardzo empatyczną osobą, której ludzie ufają. Jednak czasami jesteś zwyczajnie przytłoczona tym, że zawsze musisz zajmować się czyimiś problemami. Niestety nie zawsze czujesz się zrozumiana przez najbliższych.Chciałabyś znaleźć miłość swojego życia.

dom nr 2

Nie lubisz przepychu, jesteś osobą skromną. Wielu postrzega Cię jako samotnika, a Ty w środku serca szukasz przyjaciela i bratniej duszy. Nie potrzebujesz w życiu fajerwerków wystarczy, że masz obok siebie dobrą książkę i lojalnego przyjaciela.

dom nr 3

Jesteś osobą rodziną. Twoi bliscy są dla Ciebie najważniejsi. Jednak w codziennym zamieszaniu zapominasz o sobie. Zrób w końcu coś dla siebie. Idź pobiegać lub zapisz się z przyjaciółką na fitness, o którym marzysz. Mąż napewno zajmie się dziećmi. Świat się nie zawali jeśli poświęcisz sobie trochę czasu.

dom nr 4

Jesteś osobą przebojową. Uwielbiasz być w centrum zainteresowania. Jednak w Twoim życiu jest wiele chaosu. Nie potrafisz zdecydować, co i kto jest dla Ciebie ważny, dlatego bardzo zęsto tracisz osoby, na których Ci zależy. Zdecydowanie marzysz o stabilizacji jednak jesteś zbyt pewna siebie i nieco zarozumiała, aby przyznać, że tęsknisz za uczuciem.

dom nr 5

Ostatnio bardzo wiele dzieje się w Twoim życiu, a Ty jedyne czego chcesz to stabilizacji i spokoju. Pamiętaj, że Twoje problemy finansowe i sercowe kiedyś się skończą. Najważniejsze żebyś żyła w zgodzie ze swoim sumieniem. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Odetnij się w końcu od toksycznych znajomości i pomyśl o sobie!

dom nr 6

Lubisz przepych i nie znosisz nudy. Pamiętaj tylko, że w najbliższym otoczeniu postrzegają Cię, jako osobę zarozumiałą. Nie można być dobrym we wszystkim, a Ty próbujesz wszystkim udowodnić swoją wyższość. Marzysz o tym, by ktoś się Tobą zaopiekował i dał poczucie bezpieczeństwa. Jednak póki co zgrywasz taką siłaczkę, że trudno się do Ciebie zbliżyć!

I jak? Zgadza się ? :)

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational