Jeśli chodzi o wybór, każda osoba zaczyna w tej chwili polegać na własnym doświadczeniu i stanie emocjonalnym. Dlatego metoda asocjacji jest ulubionym sposobem badania osobowości psychologów.

Kartka №1

Na tym etapie życia poszukujesz pokoju i wolności. Na pewno miałeś ostatnio wiele stresujących sytuacji i potrzebujesz odpoczynku. Dlatego znajdź czas w cyklu wydarzeń i poświęć go sobie i swoim zainteresowaniom. Rób coś, co przynosi ci radość.

Reakcja psów na złodzieja w domu. Jaki z piesków uratował swoją właścicielkę?

Kartka № 2

Ta karta wskazuje, że dążysz do harmonii i akceptacji tego niedoskonałego świata. Patrzysz na rzeczy realistycznie, co pomaga ci odpowiednio ocenić sytuację. Postrzegasz ludzi takimi, jacy są, ze wszystkimi zaletami i wadami.

Popularne wiadomości teraz

Wszędzie panuje zieleń: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki Gabrysi

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje apartamenty w Hiszpanii: aktorka chwali się wrażeniami z podróży

W wieku 70 lat odszedł ceniony aktor Krzysztof Kiersznowski

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Kartka № 3

Nauczyłeś się dobrze słuchać swojej intuicji. Próbujesz używać jej we wszystkich dziedzinach życia. I to uczucie prowadzi Ci do sukcesu. Jeśli nie możesz wpływać na przebieg wydarzeń, słuchaj, nie próbuj niczego zmieniać. 

Aleksandra Żebrowska żartobliwie o trzeciej ciąży

Kartka № 4

To świetny okres na odrobinę zadowolenia. Ta karta mówi, że czas się zrelaksować i po prostu cieszyć się życiem. Być może ostatnio czujesz się trochę niespokojny (a) i rozczarowany (e), zbyt cyniczny (e). Pamiętaj, że życie jest wystarczająco krótkie i musisz nauczyć się je cenić. Nawet w najgorszych sytuacjach nie musisz tracić poczucia humoru - jeśli nie dla własnego dobra, to przynajmniej dla bliskich.

Kartka № 5

To świetny okres na odrobinę zadowolenia. Ta karta mówi, że czas się zrelaksować i po prostu cieszyć się życiem. Być może ostatnio czujesz się trochę niespokojna i rozczarowana. Pamiętaj, że życie jest wystarczająco krótkie i musisz nauczyć się go cenić. Nawet w najgorszych sytuacjach nie musisz tracić poczucia humoru - jeśli nie dla własnego dobra, to przynajmniej dla bliskich.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana