Jeśli chodzi o wybór, każda osoba zaczyna w tej chwili polegać na własnym doświadczeniu i stanie emocjonalnym. Dlatego metoda asocjacji jest ulubionym sposobem badania osobowości psychologów.

Kartka №1

Na tym etapie życia poszukujesz pokoju i wolności. Na pewno miałeś ostatnio wiele stresujących sytuacji i potrzebujesz odpoczynku. Dlatego znajdź czas w cyklu wydarzeń i poświęć go sobie i swoim zainteresowaniom. Rób coś, co przynosi ci radość.

Reakcja psów na złodzieja w domu. Jaki z piesków uratował swoją właścicielkę?

Kartka № 2

Ta karta wskazuje, że dążysz do harmonii i akceptacji tego niedoskonałego świata. Patrzysz na rzeczy realistycznie, co pomaga ci odpowiednio ocenić sytuację. Postrzegasz ludzi takimi, jacy są, ze wszystkimi zaletami i wadami.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Kartka № 3

Nauczyłeś się dobrze słuchać swojej intuicji. Próbujesz używać jej we wszystkich dziedzinach życia. I to uczucie prowadzi Ci do sukcesu. Jeśli nie możesz wpływać na przebieg wydarzeń, słuchaj, nie próbuj niczego zmieniać. 

Aleksandra Żebrowska żartobliwie o trzeciej ciąży

Kartka № 4

To świetny okres na odrobinę zadowolenia. Ta karta mówi, że czas się zrelaksować i po prostu cieszyć się życiem. Być może ostatnio czujesz się trochę niespokojny (a) i rozczarowany (e), zbyt cyniczny (e). Pamiętaj, że życie jest wystarczająco krótkie i musisz nauczyć się je cenić. Nawet w najgorszych sytuacjach nie musisz tracić poczucia humoru - jeśli nie dla własnego dobra, to przynajmniej dla bliskich.

Kartka № 5

To świetny okres na odrobinę zadowolenia. Ta karta mówi, że czas się zrelaksować i po prostu cieszyć się życiem. Być może ostatnio czujesz się trochę niespokojna i rozczarowana. Pamiętaj, że życie jest wystarczająco krótkie i musisz nauczyć się go cenić. Nawet w najgorszych sytuacjach nie musisz tracić poczucia humoru - jeśli nie dla własnego dobra, to przynajmniej dla bliskich.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com