Słynny astrolog Vlad Ross przewidział rozwój rozprzestrzeniania się koronawirusa, a nawet nazwał konkretną datę zakończenia pandemii. Ekspert udzielił informacji o tym, jak w związku z koronawirusem COVID-19 będzie wyglądać sytuacja w Polsce. Astrolog wiedział o zbliżającej się strasznej pandemii jeszcze w 2019 roku, kiedy sporządzał horoskop na 2020 rok. Według niego najbardziej niebezpiecznym okresem był styczeń 2020 r. Pod koniec lutego liczba chorych powinna była stopniowo się zmniejszać, ponieważ w tym okresie Saturn zaczął oddalać się od Plutona.

Według astrologa, na początku marca urzędnicy państwowi musieli podejmować decyzje, które skutecznie ograniczałyby rozprzestrzenianie się pandemii. W tym czasie liczba pacjentów z koronawirusem zacznie spadać. Niemniej jednak nadal istnieje wysokie ryzyko zarażenia tym wirusem, ponieważ Merkury znajduje się w Rybach, co może spowodować bardziej aktywne rozprzestrzenianie się chorób przenoszonych droga kropelkową.

Najbardziej zagrożone są Chiny, Włochy, Iran i Irak, ponieważ kraje te znajdują się w konstelacji Koziorożca i Strzelca. Jeśli chodzi o Polskę, to Vlad Ross uważa, że pandemia grozi nam, ale nie w tak wielkim stopniu, jak innym krajom. Polska znajduje się w zodiaku Byka, który nie ma związku z Saturnem i Plutonem, więc będziemy mieli tylko pojedyncze przypadki zarażenia tym wirusem.

Astrolog mówi, że koronawirus całkowicie zaniknie, gdy Merkury wejdzie do konstelacji Barana. Stanie się to w połowie kwietnia. Dlatego w dniach 15-17 kwietnia możemy spodziewać się zmniejszenia ilości przypadków zarażenia się koronawirusem.

Popularne wiadomości teraz

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Istota nieznana: „obcy” w Indonezji (ZDJĘCIA)

Bije wszelkie rekordy: najwyższa kobieta na świecie (ZDJĘCIA, WIDEO)

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational