Niektóre znaki zodiaku lepiej od innych nadają się do roli męża oraz partnera życiowego. Ci mężczyźni po prostu uwielbiają kobiet, uważając je za słabe i kruche istoty, które należy chronić nawet przed przeziębieniem lub niewygodnymi obcasami. Oni są bardzo opiekuńcze i zawsze biorą pod uwagę potrzeby swojej drugiej połówki.

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku wśród mężczyzn

Rak

Oczywiście mężczyźni-Raki są dość podejrzliwi. Czasami oni są zbyt zazdrośni lub niepewni wierności swojej partnerki. Nie neguje to jednak faktu, że ci mężczyźni są zawsze bardzo opiekuńcze i stawia się do kobiety jak do słabej i kruchej istoty, o którą należy dbać.

Troska i współczucie wcale nie są im obce. Poza tym te znaki zodiaku są bardzo empatyczne. Doskonale rozpoznają emocje swojej kobiety, starają się odgadnąć jej pragnienia i zaspokoić jej potrzeby.

Panna

Panny są pragmatyczne, praktyczne i nigdy nie spieszą się z zawarciem małżeństwa. Nie zakochują się od pierwszego wejrzenia i w ogóle jest to dla nich bardzo poważna sprawa. Jednak w związku oni raczej nie zachowują jak egoiści.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Te znaki zodiaku bardzo starannie wybierają partnera. Muszą mieć pewność, że to TA kobieta. Jeżeli Panna zdecyduje się na ślub, to oznacza, że ich intencje są naprawdę poważne.

W związku mężczyźni spod tego znaku zodiaku starają się zapewnić swojej kobiecie wszystko, czego ona potrzebuje. Jedyne, czego chcą w zamian, to intelektualne oraz ciekawe rozmowy.

Koziorożec

Koziorożce traktują wszystko na poważnie. Praca powinna być taka, aby pozwolić sobie luksusowy apartament, a rodzina powinna być do końca życia. Dlatego te znaki zodiaku bardzo starannie wybierają sobie żonę.

Tak, oni są nie zbyt emocjonalni i mogą wydawać się nawet lodowate. Natomiast obok takiego mężczyzny każda kobieta będzie zawsze mieć wszystko, czego tylko zechce. On zbuduje fortecę i stworzy dla niej raj na ziemi.

Kobieta, która wybierze Koziorożca jako partnera życiowego, może być pewna, że on zawsze będzie nią się opiekować.