Mówi się, że imię wiele zdradza naszych cech charakteru. Oczywiście, to samo imię nie oznacza, że osoby je noszące są zupełnie takie same, ale pewne cechy charakteru mają wspólne. I są także takie imiona, które noszą kobiety z bardzo silnym charakterem. Oto one.

Magda 

Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Poradzi sobie w każdej, nawet najtrudniejszej i niezręcznej sytuacji. Osoba o tym imieniu jest zorganizowana. Zawsze będzie pamiętała o wizycie z dzieckiem u dentysty czy o spotkaniu z przyjaciółką w galerii. Jest ambitna i zawsze mówi to, co myśli. Nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni.

Jakie imiona noszą najmądrzejsi ludzie? Oto TOP10 imion geniuszów

Elżbieta

Ta kobieta wie, co che osiągnąć w życiu i do tego zmierza bez względu na wszystko. Nie patrzy na to, co jej wypada, co nie, co doradzają jej inni. Ona słucha własnego głosu. Energiczna, wybuchowa i władcza. Lubi być liderem i wszystkich ustawiać po kątach. Nie warto z nią zadzierać, bo potrafi się nieźle zemścić.

Monika

Monika jest kobietą zdecydowaną i szybką, która uparcie dąży do tego, aby jej racja była na wierzchu. Ma w sobie coś z choleryka. Sama sobą rozporządza i nie pozwala przejąć kontroli innym. Ceni przy tym ład i porządek. Jest bardzo samodzielna i nienawidzi, gdy ktoś traktuje ją jak dziecko. 

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Poznaj swoją najlepszą zaletę. Mówi o tym twój znak zodiaku

Teresa 

Mało jest tak wytrzymałych osób jak ona. Teresa jest żołnierzem w życiu - nic ją nie złamie, ani nie wyprowadzi z równowagi. Nawet z największego nieszczęścia wyniesie naukę. Potrafi też wyczuć kłamstwo na kilometr. Ma niesamowity zmysł do ludzi. Prześwietla ich jak rentgen bez wielkiego drążenia. Umie robić interesy i dobrze się ustawić. 

Ewelina 

Ewelinie nie brakuje pewności siebie. Dobrze zna swoją wartość i nie daje się wykorzystywać innym. Sama jest bardzo niezależną osobą, która nie lubi pomocy. Wie, że osobą na która zawsze może liczyć, jest ona sama. To szczera kobieta, która nikogo nie udaje. Jeśli ma coś do kogoś, od razu mu to powie bez owijania w bawełnę. Łatwo przystosowuje się do nowej rzeczywistości i rozwiązuje problemy w mgnieniu oka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com