Astrologia jest bardzo ciekawa, czasami dziwna rzecz. Ktoś słucha gwiazd, a ktoś mija to wszystko obok siebie. Ale w ten czy inny sposób taka nauka jak astrologia może ci czasem powiedzieć kilka ciekawych rzeczy. Na przykład, co można robić w tym czy innym dniu, a co lepiej odmówić. 

Top 3 przepisów na rozgrzewające herbaty

Księżyc w nowiu 16 października

Księżyc w nowiu nie jest wystarczająco powszechny. Większość rzeczy nie wolno robić w tym momencie, dlatego astrologi chcą ostrzec, czego w tej chwili nie wolno robić. Na ten raz przed i po nowiu w żadnym wypadku nie należy wykonywać operacji chirurgicznych. A dokładnie w dniach 15-17 października. 

Polska aktorka pokazała w jak wielkim bałaganie żyje. „Tak wygląda normalne życie”

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Również po nowiu 2020 - 23, 31 października - lepiej powstrzymać się od podróżowania samochodem, pociągiem lub samolotem. Należy również uważać na ostre przedmioty i ogień oraz unikać tłumów. Tym razem nowiu odbędzie się pod auspicjami znaku zodiaku Wagi.

Tak samo czytaj o tym, czym jest reakcyjny Mars. W tej chwili istnieją możliwości dostosowania projektów, rewizji celów, ustalenia priorytetów i ponownej próby realizacji planów, aby Twoje plany stały się rzeczywistością. Konflikty rodzinne, wyjaśnienie relacji z partnerami w małżeństwie lub biznesie, rywalizacja mogą zostać wznowione. Ważne jest, aby zachować równowagę interesów i brać pod uwagę perspektywy osób, z którymi się kontaktujesz, aby uniknąć zerwania związku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com