Bliźnięta

Marzenie o pracy tego znaku spełni się - zostaną zatrudnieni, znajdą pracę na pół etatu, zaczną pracować nad wymarzonym projektem. Spełnią się również marzenia o charakterze medycznym - będzie można przejść badanie, dostać bilet do sanatorium, umówić się na wizytę u znanego lekarza. 

Marcin Prokop pokazał się w zupełnie innej fryzurze. Fani są zachwyceni

Panna

Panny będą miały spełnienie marzeń związanych z ich bliskim otoczeniem, studiami, podróżami czy dokumentami. Spotkają ciekawych ludzi, poznają tych, których od dawna chcieli zobaczyć, otrzymają długo oczekiwane dokumenty, znajdą czas na pracę nad artykułem lub książką, uczęszczają na kursy mistrzowskie czy zapisują się na interesujące ich kursy.

Baran

Baran zacznie robić to, co zaplanował od początku jesieni. Może to być wszystko: zdecydowanie pójdą naprzód w biznesie, wykupią karnet na siłownię, przestaną tolerować wszystkich, którzy musieli jakoś wytrzymać w ostatnich miesiącach, pokonywać wrogów lub zarobić dużo pieniędzy i dokonać wyczynu.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

On miał 19 lat, a ona 52 – jak potoczyło się życie pary, w której narzeczony był 33 lata młodszy od swojej wybranki?

Lew

Marzenia o Lwowie spełnią się 10 listopada. Im lepiej siebie słyszą i rozumieją, czego chcą, tym większe prawdopodobieństwo, że ich marzenia się spełnią. Rzeczywiście, w tym dniu niemożliwe stanie się możliwe. Jeśli jednak nie wiesz dokładnie, czego szukasz, możesz zgubić się w oceanie możliwości.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com