Astrolodzy uważają, że mężczyźni kochają dziewczyny i kobiety spod pewnych znaków zodiaku bardziej niż inne.

Bliźnięta

Bliźnięta to najbardziej towarzyski znak zodiaku. Dziewczęta urodzone pod tym znakiem są bardzo atrakcyjne dla mężczyzn w każdym wieku, ponieważ łatwo jest znaleźć z nimi wspólny język. Mężczyźni uwielbiają to, ze wcale nie ma potrzeby prowokowania dziewczyny do otwartej i przyjemnej rozmowy, ponieważ przedstawicielki tego znaku sami nie mają nic przeciwko przyjemnym rozmowom oraz ciepłym spotkaniom. Bardzo łatwo jest zakochać się w Bliźniętach, ponieważ mężczyźni obok nich czują się bardzo swobodnie. Te panie nie boją się uczuć, a to przyciąga szczególną uwagę. Są życzliwi, serdeczni, cenią ciepło, odpowiadają na dobro tylko dobrem. Bliźnięta mogą bawić się z mężczyzną w „kotka i myszkę”, ale nie można ich nazwać miłośniczkami sprawdzeni cierpliwości mężczyzn. Mają też świetne poczucie humoru.

Lew

Lwice to jedne z najbardziej namiętnych kobiet na świecie. Można ich nazwać nawet najbardziej namiętnymi, ponieważ nikt nie oddaje się miłości w takim stopniu, jak oni. Tak, czasami oni zachowują jako nieprzystępne królowe i uwielbiają ingerować swoich amatorów. Natomiast jeśli nie są w związku, mają dobry humor i człowiek jest z nimi szczery, to uczynią jego życie naprawdę jaskrawym.

Wszyscy zakochują się w nich, bo te kobiety mają doskonałe wyczucie stylu i są bardzo pewne siebie. Trafić w samo serce Lwicy i dotknąć jej duszy to przywilej, na który trzeba sobie zapracować. Złożoność tego zadania nie wyklucza ogromnej liczby chętnych, które wcale nie boją się podjąć się tego zadania. Zwycięstwo w walce o serce Lwicy to marzenie każdego mężczyzny.

Waga

Wagi są mistrzyniami flirtu. Zwracają na siebie uwagę wszędzie i zawsze, w każdej sytuacji. To najbystrzejsze kobiety ze wszystkich. Po prostu nie sposób ich nie zauważyć. Z wielu powodów zawsze zostają w pamięci nawet przypadkowych przechodniów. Ubierają się bardzo nietypowo, umiejętnie wykorzystują swój urok. Optymizm Wagi, ich lekkość w komunikacji są szczególnie zaraźliwe. Ich dużym plusem jest umiejętność skłonienia mężczyzny do myślenia, że on jest niepowtarzalny. Waga nie oszczędza na komplementach dla mężczyzn. To doprowadza ich do szaleństwa. Jeśli mężczyzna nie zakochuje się w takiej kobiecie od pierwszego wejrzenia, to stanie się to na pierwszej randce, ponieważ Waga nie pozwala sobie na przegranie walki o miejsce w sercu swojego wybrańca.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Skorpion

To najbardziej tajemnicze kobiety na świecie. Mężczyźni zakochują się w Skorpionów natychmiast, bez zwłoki. Już w pierwszych sekundach znajomości lub przy pierwszym spojrzeniu mężczyzna zdaje sobie sprawę, że to nie jest przeciętna kobieta, ale niesamowite połączenie seksualności, tajemniczości i wdzięku. Skorpiony mówią, patrzą, rozmawiają, a nawet chodzą namiętnie. Dla nich całe życie jest samodoskonaleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Dodać niesamowitą inteligencję i intuicję – jest to naprawdę wybuchowa kobieta. Jedynym minusem Skorpionów jest to, że mężczyźni czasami się ich boją. Boją się, że nie są stworzeni dla takich królowych i księżniczek. O dziwo, Skorpiony nigdy się tak nie czuja. Wiedzą, że są piękni i atrakcyjni, ale fakt, że prawie wszyscy mężczyźni tracą od nich głowę, rzadko jest dla nich oczywisty. Astrolodzy również twierdzą, że Skorpiony są jednymi z najbardziej mściwych znaków zodiaku, więc nie warto wchodzić im w drogę ani łamać im serca.

Ryby

Mężczyźni nie zakochują się w Rybach od pierwszego wejrzenia, ale jeżeli zakochują się, to na lata. Tak, mają pewną charyzmę i urok, ale to nie wystarczy, aby doprowadzić przypadkowego mężczyznę do szaleństwa. Mężczyźni zakochują się w Rybach stopniowo, ponieważ są urzeczeni życzliwością tych kobiet, wrażliwością i przyjemnym infantylizmem. Ryby częściej niż inne odgrywają rolę bezbronnych piękności, które potrzebują pomocy. Mężczyznom bardzo się podoba taka sytuacja, ponieważ chcą wyglądać silnymi, być pomocnymi dla kobiety. Ryby na to pozwalają. Z nimi też jest całkiem łatwo – przynajmniej na początku. Są jak najbardziej otwarci i przyjemni w komunikacji, bardzo opiekuńcze i spokojne.