Wielu z nas bardzo pragnie dowiedzieć się jak najwięcej o tym, co spotka ich w przyszłości. Z tego powodu wybierają się do wróżek, by choć odrobinę móc hipotetycznie przygotować się na czyhający ich los.

Wskazano najmądrzejsze znaki zodiaku. Nie muszą siedzieć przy książkach, a ich wiedza powala

Jednak coraz częściej wróżbici publicznie mówią o swoich wizjach, tak, by móc przygotować całe społeczeństwo na przyszłość. Tak też było w przypadku wróżki Cesarii, która zdecydowała się podzielić z Polakami swoją wizją dotyczącą zimy.

Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju, Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10°C. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego — powiedziała dla portalu se.pl.

Genialne odkrycie Polki. Wynalazła znicz, który każdego zachwyci

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Jeśli wizje tarocistki się sprawdzą to Polaków znów czekają święta bez śniegu, tak jak to wyglądało w ubiegłych latach. Mamy jednak nadzieję, że ta wizja wróżki nie spełni się i choć zakończenie tego dziwnego roku 2020 będzie udane i święta będą białe i mroźne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com