WODNIK

Okazuje się, że na przydomek najbardziej buntowniczych zasługują osoby urodzone między 21 stycznia a 19 lutego. Niezłe z nich bowiem uparciuchy! To osoby, które są przekonane o tym, że wiedzą zawsze najlepiej i za nic w świecie, chociażby mając najlepsze argumenty - nie przekonamy ich do zmiany zdania.

Pierwszy raz o nadwrażliwości Wodnika przekonali się jego rodzice. Powiedzenie mu, że czegoś "nie wolno" zawsze się bowiem wiązało z płaczem i złością. Skutek był tego taki, że to rodzice dopasowywali się do swojego dziecka, a nie dziecko do rodziców.

Co nas spotka w 2021 roku? Dla trzech znaków zodiaków będzie to przełomowy rok

Uczeń Wodnik to kolejne wyzwanie, tym razem dla wychowawców. Uczniowie go kochali, ale dyrektor niekoniecznie - za często go bowiem widywał. Dzienniczek uwag był zapełniony przez częste konflikty z nauczycielami. Wagarowanie, konflikty z nauczycielami to była norma. Jednak warto uwzględnić też to, że Wodniki to też bardzo inteligentne osoby. Nie miały one problemu z nauką, ale właśnie z zachowaniem. Co więcej, dzięki swojej brawurze Wodniki to pierwsze osoby, które obronią wyśmiewaną osobę w grupie.

Najlepiej Wodniki radzą sobie w życiu dorosłym wykonując tak zwany wolny zawód, kiedy nie jest się uzależnionym od nikogo. Nie dla niego praca w korporacji. Zwyczajne, proste życie osób spod tego znaku zodiaku nudzi. To nie dla nich. One chcą odkrywać, walczyć, zdobywać i ryzykować.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com