Rak

Przedstawiciele tego znaku zodiaku w ogóle nie są kłamcami i nigdy celowo nie starają się go zastąpić. Chodzi tylko o to, że częściej niż inni mają nagłe wahania nastroju. Dlatego opinia Raka może się często zmieniać. Stąd niespełnione obietnice. Nagłe może się zmienić rzeczy do zrobienia lub stosunek do ludzi, którym podjęli się pomóc.

Czy cesarskie cięcie można uznać jako poród? Aleksandra Żebrowska zabrała głos

Waga

Gdyby ten znak uczciwie powiedziała, że ​​podjęliby się pomocy w jakimś biznesie, ale jej nie spełnili, to najprawdopodobniej po prostu przecenili swoją siłę. Waga ma tendencję do wywiązywania się ze swoich zobowiązań. Jednak w tym można zapobiec wrodzonej niezdecydowaniu. Często biorą na siebie to, czego nie potrafią.

astrologia
astrologia

Wodnik

Ze swojej natury przedstawiciele tej konstelacji są gotowi pomagać innym. Ale czasami przedkładają potrzeby innych przed własne. W rezultacie nadmierna hojność zwraca się przeciwko Wodnikowi. I szybko wyczerpują się emocjonalnie i po prostu nie spełniają swoich obietnic. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Czy Ewa Wachowicz otworzy swoją restaurację? „Razem ze wspólnikami podjęliśmy decyzję”

Ryba

Ryby nie są w rzeczywistości samolubne, ale mogą działać pod wpływem ich osobistych potrzeb lub pragnień. Przyzwyczajeni do unikania szorstkiej, szarej codzienności, unoszącej się w chmurach. Dlatego w życiu codziennym często mają trudności. Pod tym względem Rybom nie jest łatwo sprostać palącym problemom, jak również obiecanym.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com