Jakiś czas temu w mediach pojawiły się głosy kobiet, które uważają, że jeśli dziecko zostało wyłonione z brzucha matki przez cesarskie cięcie to nie można mówić o porodzie dziecka, tylko o jego wydobycinach . Zupełnie jakby matki słyszały zbyt mało zarzutów w swoją stronę, społeczeństwo dorzuciło im kolejny powód do kompleksów.

Ewa Chodakowska wyznała, dlaczego nie ma dzieci. Padły bardzo poruszające słowa

W tej sprawie postanowiła wziąć głos Aleksandra Żebrowska, która bez ogródek mówi i pokazuje prawdziwe macierzyństwo w internecie. Żona Michała Żebrowskiego jako mama trójki dzieci nie boi się pokazać swojego nieidealnego ciała, swoich nieidealnych domowych stylizacji, swojego nieidelnego życia - po prostu. W końcu kobiety są w dzisiejszym świecie naszprycowane widokiem celebrytek, które wręcz po dwóch tygodniach po porodzie są super szczupłe, wyglądają jak milion dolarów, a ich dziecko wydaje się ultra grzeczne. A życie nie zawsze jest takie bajkowe i Aleksandra Żebrowska nie boi się pokazać prawdziwej matczynej rzeczywistości.

Instagramerka swoje trzecie dziecko - Feliksa, urodziła przez cesarskie cięcie, które przez wielu nie jest nazywane porodem, a wydobycinami właśnie. Co na to Żebrowska? Jak zawsze podeszła do tego z dystansem.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło – napisała z przekąsem mama trójki dzieci.

Kto oglądał „Zbuntowanego Anioła”? Natalia Oreiro od tego czasu bardzo się zmieniła

Fanki Oli od razu podłapały żart i ochoczo przyznawały się do "gardłowych" porodów.

"Wydobyciny dwa razy." "Uwielbiam oglądać pani posty","3 razy gardło" – pisały internautki

a Wy, co sądzicie o tym sporze? Czy dzieci nie urodzone siłami natury powinny w takim razie obchodzić "wydobyciny", a nie "urodziny"? A może powinniśmy raz na zawsze skończyć ten spór i po prostu dać temu spokój?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com