Ewa Chodakowska od wielu lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. To między innymi dzięki niej w naszym kraju zapanowała moda na aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. I choć wokół działań trenerki było wiele kontrowersji, a nie jeden trener uważa, że jej treningi nie są w pełni zdrowe, zwłaszcza dla naszych kolan, Chodakowska ma wierne grono fanów, którzy dzięki jej pomocy zmienili swoją sylwetkę.

Trenerce zarzuca się też często, że jest nietolerancyjna dla osób o większych kształtach, a od niedawna coraz częściej wytyka się jej... brak dziecka. Ludzie bowiem wciąż wypytywali ją, kiedy zamierza zajść w ciążę. Ponadto internauci zarzucali jej, że "małżeństwo bez dzieci to nie rodzina".

Ewa Chodakowska z mężem i psem

Jak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej? Przemek Kossakowski pokazał mamę

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

I choć nie jedno można Ewie Chodakowskiej wytknąć, tak wypominanie braku potomstwa jest po prostu nietaktowne! Nigdy bowiem nie wiemy, dlaczego dane małżeństwo nie ma dzieci. Może ktoś jest bezpłodny? Może kobieta wiele razy poroniła? A może po prostu dana para nie chce mieć dzieci? To każdego indywidualna kwestia.

Miarka w tym temacie się przybrała i sfrustrowana Ewa Chodakowska postanowiła wyjawić, dlaczego wraz z mężem nie mają dzieci.

Mogę mieć dzieci .. mój mąż też.. po prostu dzieci nie mamy 🤷🏼‍♀️ Może kiedyś przyjdzie czas... Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, JAK MAJĄ ŻYĆ - napisała na Instagramie.

Co Wy na to? 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com