Ewa Wachowicz jest doskonałym przykładem na to, że konkursy piękności naprawdę dają dziewczynom szansę za spełnienie swoich marzeń. Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Po wygraniu krajowego konkursu uczestniczyła w wyborach Miss World, podczas których w grudniu otrzymała tytuł III wicemiss świata. W 1993 zwyciężyła w konkursie World Miss University. Swoje "5 minut" wykorzystała najlepiej, jak mogła. Od czasu wygrania konkursu wciąż występuję w mediach. Najlepiej czuje się w programach kulinarnych.

Była miss ma także swoją restaurację w Krakowie, która tak jak inne lokale gastronomiczne - od dłuższego czasu pozostaje zamknięta. Portalowi Jastrząb Post gwiazda wyznała, jak jej restauracja radzi sobie w tym trudnym czasie.

Jest to niezwykle trudny czas dla restauratorów, bo restauracja jest nieczynna ponad pół roku. Żeby utrzymać załogę, to jest naprawdę nadludzki wysiłek. Z moimi wspólnikami jesteśmy w stanie to zrobić tylko z jednego powodu, ponieważ mamy inne źródła utrzymania. Ale jesteśmy na granicy wytrzymałości.

Iza Kuna pozuje na plaży. Internauci są w szoku: „W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie”

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Czy zatem Ewa Wachowicz zamierza otworzyć swój lokal? Z tego co mówi - nie, jednak nie dziwi się kolegom z branży, którzy decydują się na ten krok.

Ze wspólnikami podjęliśmy decyzję o tym, że restauracja pozostanie zamknięta. Mnie jest prościej, bo to moja „druga noga”. Oprócz prowadzenia tego biznesu wydaję książki, mam własny program telewizyjny, dlatego patrzę z innego punktu widzenia. Rozumiem i wspieram całym sercem restauratorów, którzy żyją wyłącznie z prowadzenia restauracji - wyznała Wachowicz.

Ewa Wachowicz jest w stanie utrzymać się z innych źródeł utrzymania i fajnie, że mówi o tym wprost. Natomiast nie wszyscy restauratorzy też tak mają. Czy rząd w końcu sobie o nich przypomni?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com