Iza Kuna to 50-letnia aktorka znana między innymi z takich hitów jak "Lejdis" czy "Listy do M.". Na swoim koncie miała także rolę w popularnym serialu TVP - "Barwy Szczęścia". Aktorka jest jedną z tych osób ze świata artystycznego, która nie robi wokół siebie szumu. Nie jest częstą bywalczynią tak zwanych "ścianek", na próżno szukać z nią show-biznesowych afer, a i na Instagramie nie ma wcale rzeszy fanów. Iza Kuna po prostu wykonuje swoją pracę najlepiej jak może i to się broni.

Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach. Już wkrótce mogą zostać gwiazdami

Jednak ostatnie zdjęcie na Instagramie Izabeli Kuny zrobiło prawdziwą furorę. Dlaczego? Aktorka przebywa właśnie na Zanzibarze i z tamtejszej plaży zrobiła sobie fotkę w stroju kapielowym i spodenkach.

I cóż niezwykłego jest w tym zdjęciu? Otóż to, że jest własnie bardzo zwykłe. W czasach photoshopu, masy filtrów i poradników w stylu "jak pozować na Instagramie, żeby twoja sylwetka wyglądała na szczuplejszą" aktorka wstawiła zwykłe zdjęcie z wakacji. Bez napięcia, bez ciśnienia, bez sztuczności.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Co się stało z twarzą Agnieszki Dygant? Aktorka promuje „Listy do M. 4” ale nie przypomina dawnej siebie

Tą naturalność internauci docenili pozytywnymi komentarzami. 

"Jak to cudownie że jeszcze jest normalność w wykonaniu Iza Kuna". "Bardzo szanuję ludzi, którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia, brawo Pani Izo." "W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie." - brzmiały komentarze pod postem

fot. @iza_kuna

Jak widać, naturalność jest coraz bardziej doceniana nawet w internecie. Bardzo podoba nam się ten trend! A Wam? Wolicie retuszowane lecz idealne ujęcia czy te zwykłe?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com