Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem Żyłą przeszła metamorfozę swojego wyglądu, a także zaczęła być rozpoznawalna. Dzięki kontrowersjom wokół rozstania, zdradzona Justyna wystąpiła w sesji dla Playboy'a, tańczyła w Tańcu z gwiazdami, a na swoim Instagramie zebrała prawie 100 tysięcy obserwujących!

Ostatnio, po chwili ciszy między eks małżonkami Justyna znów o sobie przypomniała, żaląc się swoim fanom, że jej były mąż zabrał jej i jej dzieciom samochód, abstrahując do fotki nowej partnerki skoczka w jego luksusowym aucie. Nic dziwnego, że Justyna chce dla swoich dzieci jak najlepiej, ale nastawianie ich przeciwko ojcu to też nie jest chyba dobry pomysł.

Piotr Żyła zamieszkał z dziewczyną w nowym domu. Justyna Żyła nie będzie zadowolona

Justyna Żyła wychowuje 14-letniego Jakuba i 9-letnią Karolinę. Jej dzieci są więc już całkiem spore, dużo rozumieją, a co więcej, snują już plany na przyszłość. Justyna w jednym z wywiadów pochwaliła się, że jej pociechy choć są mieszanką zarówno jej, jak i Piotra, zarówno Karolina jak i Jakub trenują skoki narciarskie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Lech Wałęsa skarży się na zarobki. Prezydent jest zmuszony znów pracować jako elektryk

I o ile Jakub faktycznie wiąże przyszłość ze skokami, to jej córeczka póki co marzy o zostaniu kosmetyczką.

Kiedy pytam Kubę: ‘’Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia”, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić (śmiech), ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia.

Kto wie, może Justyna Żyła wychowuje w swoim domu przyszłe gwiazdy sportu? 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com