Kariera Piotra Żyła rozkwita z tygodnia na tydzień. W zeszłą niedzielę 34-letni skoczek narciarski zdobył drugie miejsce w konkursie w Willingen, a to nie jedyny sukces, który sympatyczny sportowiec ma na swoim koncie w tym sezonie.

W życiu prywatnym natomiast u Piotra bywa różnie. Z jednej strony mówi się, że skoczek jest w udanym związką z młodziutką Marceliną Ziętek, a z drugiej była żona Justyna wciąż wypomina mu nieudane małżeństwo. W ostatniej rozmowie dla Pudelka kobieta wyznała nawet, że jej były mąż używał wobec niej przemocy, nie mówiąc już o głośnej akcji z samochodem, który Piotr miał zabrać swoim dzieciom.

Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

Na szczęście najnowszych pomówień ze strony Justyny, Piotr w żaden sposób nie komentuje. Skoczek skupia się na sporcie.

Wspólny dom, a ślub w planach? Piotr Żyła zakochany

Tymczasem Party donosi, że sportowiec jakiś czas temu wraz ze swoją dziewczyną Marceliną przeprowadził się do nowego domu.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub – podaje dwutygodnik.

Marcelina Ziętek

Jarosław Kret zakochany! Pogodynek jest związany z gwiazdą TVN

Oczywiście, sprawę tę skomentowała Justyna Żyła. O dziwo, zrobiła to całkiem dyplomatycznie, co jest do niej niepodobne.

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę im szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com