W końcu wiele matek i ojców chce znaleźć imiona dla swoich dzieci, które brzmią pięknie indywidualnie i razem mają szczególne znaczenie.

Te aktorki udowodniły wszystkim, że są najlepsze, poświęcając swoje piękno by wcielić się w rolę filmową.

Zadanie dla rodziców spodziewających się bliźniaków jest nieco uproszczone: możesz od razu wybrać dwa imiona ze wspólnym pomysłem.

Albo jeden pomysł z dwoma nazwiskami - jak jasna para botków!

Rodzice, którzy mają córkę, zastanawiają się, jakie imię wybrać dla dziewczynki, aby nie tylko brzmiało pięknie, ale także miało akceptowalne znaczenie.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Wszakże kilka wieków temu ludzie byli przekonani, że imię dziecka wpłynie na jego los. Zainteresowanie polskimi nazwiskami pojawia się teraz nie tylko wśród samych Polaków, ale także wśród rodziców z sąsiednich krajów.

Aby nie zepsuć losu dziewczyny imieniem, musisz wcześniej zapytać o jego znaczenie i zwrócić uwagę na współbrzmienie.

Dziewczynie udało się niemożliwe.

Popularne polskie imiona żeńskie i ich znaczenie Wybierając imię, rodzice w Polsce przede wszystkim zwracają uwagę na jego znaczenie.

Od kilku lat jednym z najpopularniejszych imion kobiecych w Polsce jest Zuzanna. Nazwa oznacza „czułość”, „szlachetność”.

Zofia zasługuje też na palmę na liście najpopularniejszych imion dla dziewcząt - czyli „mądrość”.

Nie mniej popularne wśród Polaków jest żeńskie imię Julia, czyli „puszysta”, „kręcona”.

Otóż ​​cztery najpopularniejsze imiona żeńskie w Polsce są uzupełnione imieniem Hanna, „grace”.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com