12 miejsce - Panna

Panny nie mają żadnych magicznych mocy. Zero. To prawda, wszystkie inne znaki regularnie zwracają się do Panny z prośbą „Co się stało, co się stanie, jak uspokoi się serce i gdzie jest mój szczyt król z takimi wąsami?”, a Panna regularnie przepowiada i jasnowidze. 

Chłopiec ma niezwykłe geny.

11 miejsce - Byk

Zaszczytne drugie miejsce od końca przypadło Bykowi - ludziom, którzy nie tylko nie wyrosli z podstaw magicznego daru, ale ani jednej cechy ich charakteru nie da się przyciągnąć do mistycznego prezentu dla każdego ucha.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Byk nie ma ani napompowanego zmysłu, ani niesamowitej przenikliwości, ani umiejętności uwodzenia kogokolwiek jednym uniesieniem brwi, ani rzadkiego szczęścia, które towarzyszy wszystkim szalonym przedsięwzięciom.

10 miejsce - Koziorożec

Koziorożce nie mają magicznych zdolności. To prawda, nie mamy też empirycznego potwierdzenia tej tezy: tylko mieliśmy złapać przynajmniej jednego Koziorożca, aby eksperymentalnie sprawdzić, czy jest zdolny do magii, jak wszyscy w tajemniczy sposób zniknęli z przewidywalnej teraźniejszości wraz ze swoimi fizycznymi muszlami - tak jak nawiasem mówiąc, zawsze to robią, gdy zamierzają ich dokuczać bzdurami.

9 miejsce - Lew

Lwy mają dość napiętą relację ze światem subtelnym: lwy są szczerze przekonane, że dzielenie świata na cienkie i tłuste nie jest sprawą królewską, niech same to wymyślą. Co więcej, oba światy wciąż są winne Lwy różnorodne żywotne nisztyaki, z tego prostego powodu, że jest on Lwem.

Chłopiec ma niezwykłe geny.

8 miejsce - Strzelec

Strzelec ma tylko jedną magiczną zdolność - dar przewidywania, coś, co zawsze informuje Strzelca na czas, że wkrótce zrobi się tu trochę gorąco.

7 miejsce - Baran

Drogi Wszechświat, jak wiecie, uwielbia żartować, choć z reguły w trybie „Żartował sobie - sam się śmiał”. Dlatego często obsypywał swoich towarzyszy mikroskopami najnowszego modelu, którzy resztę swojego życia postanowili poświęcić na przemyślane wbijanie gwoździ pierwszym przedmiotem, który pojawił się pod ręką. Prawdę mówiąc, coś takiego ma miejsce w przypadku Barana: wylano na nich magiczny prezent jak trzy Skorpiony, ale uznali, że nie ma potrzeby zgłaszania tego.

6 miejsce - Waga

Zaszczytne centralne miejsce w horoskopie urodzonych czarownic przypada Wadze - ludziach obdarzonych wszystkimi magicznymi zdolnościami, ale każdy - za pół ołówka. Na przykład magia miłości: Waga może oczarować każdego, ale tylko przez okres, w którym Waga znajduje się obok nowo powstałej pary.

5 miejsce - Wodnik

Pięciu liderów otwiera Wodnik - ludzie, którzy teoretycznie są zdolni do bardzo strasznych czarów, ale w praktyce nie chcą włożyć najmniejszego wysiłku w praktyki magiczne, ale chcą wina, czekolady i sukienki.

Za co jednak wszystkie inne znaki powinny dawać Wodnikowi wdzięczność za wpis do akt osobowych i nagrodę. Ponieważ żaden znak nie ma na tyle rozwiniętej wyobraźni, by wyobrazić sobie, jakie chtoniczne otchłanie potrafi umiejętnie oczarować Wodnik.

4 miejsce - Bliźnięta

Bliźnięta to ludzie obdarzeni magią. Generalnie Bliźnięta nie wykorzystują swojego daru specjalnie, a jeśli tak, to tylko dla siebie, swoich bliskich, bez, no wiesz, całej tej magicznej miłości. No poza tym, że z wielkiej przyjaźni przeczytają myśli twojej byłej i nowej kobiety, powieszą go w piekle na ogonie, ale więcej - nie, nie!

3 miejsce - Rak

Trzej przywódcy są otwierani przez Raki - ludzi zdolnych do jakiejkolwiek magii, jeśli włożą odpowiednie narzędzie w swoje szpony: karty tarota i karty wróżbiarskie, tomy czarownic, zaklęte świece wykonane z tłuszczu niewinnie zabitej parafiny, ramki do poszukiwania złych duchów i radioaktywne odpady, magiczne kule, kryształowe piramidy.

2 miejsce - Scorpion

Drugie miejsce zajmują Scorpiony - ludzie stworzeni z czterech składników: chityny, trucizny, sarkazmu i magii. Skorpiony wiedzą, jak zrobić wszystko - przewidywać, czarować, przeklinać i rozmawiać z różnymi istotami.  Ale głównym magicznym talentem Skorpionów jest oczywiście talent lalkarzy: cały świat dla nich, jak powiedział jeden mądry człowiek, jest teatrem, a ludzie są w nim marionetkami.

1 miejsce - Ryby

Ta-damm! Zaszczytne pierwsze miejsce, medal i wysuszona głowa szamana na szyi przypadają Rybom - głównym czarownicom zodiakalnym. Ryby potrafią posługiwać się każdą magią, a wszystkie te zdolności wykraczają poza: Rybce łatwiej jest czytać myśli innych ludzi niż Tobie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com