To okazja, by jeszcze raz wyznać swoją miłość i udowodnić głębię swoich uczuć.

Takim kobietom trudniej jest oprzeć się miłosnej prowokacji

Niestety, niektórzy przedstawiciele silniejszej płci odwołują się do tej daty jako na następny czerwony dzień kalendarza i nie myślą o wartościowej gratulacjach.

Baran

Kobieta z tej konstelacji uwielbia wyprzedzać wszystkich i być lepsza od innych, co oznacza, że ​​powinna mieć wyjątkowy dar: taki, którym można się chwalić swoim znajomym.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Żonie spodoba się bon podarunkowy na wspólne sporty ekstremalne. Uwielbia dynamikę i adrenalinę, dlatego w prezencie doceni skoki spadochronowe, gokarty czy skoki.

Byk

Kobiety tego znaku pokochają rzeczy do wystroju domu i wnętrz: piękne sztućce, oryginalne wazony, wysokiej jakości tkaniny.

Dla pani żywiołu ziemi ważne jest, aby prezent był dobierany indywidualnie, biorąc pod uwagę jej gust i preferencje. Wtedy będzie szczerze wdzięczna dawcy.

Byk uwielbia rozpieszczać się pysznym jedzeniem, cieszyć się przyjemną komunikacją przy filiżance herbaty. Nie zdziw się, jeśli natychmiast rozpakują prezenty i cię poczęstują.

Kto będzie miał więcej szczęścia z pieniędzmi niż inni

Bliźnięta

Mężczyzna będzie musiał zastanawiać się, co dać swojej dziewczynie 8 marca. Faktem jest, że dama tej konstelacji ma zróżnicowaną naturę, bardzo ją interesuje, więc trudno jest wyróżnić jedną rzecz.

Ale na pewno będzie zachwycona gadżetem, który pomoże jej być zawsze w kontakcie i nie przegapić najświeższych informacji. Wybierz nowoczesny telefon, tablet lub inny elektroniczny atrybut, jeśli chcesz zachwycić dziewczynę Bliźnięta.

Rak

Wybierając się na prezent dla takiej kobiety, pamiętajcie, że panie z tej konstelacji do końca życia pozostają małymi dziewczynkami, które kochają wszystko, co słodkie, delikatne i puszyste.

Przedstawiciela żywiołu wody zachwycą typowo romantyczne prezenty: pluszowy miś, baloniki, bombonierki w kształcie serca. Jeśli mężczyźnie między innymi uda się stworzyć wyjątkową atmosferę, dorzuci świeczki i płatki róż, to Kobieta Rak zapamięta to święto jako najlepsze w swoim życiu.

Lew

Dla pani tej konstelacji nie oszczędzaj na prezentach, zwykłe kwiaty i pocztówka nie zrobią na niej wrażenia. Lwica jest przyzwyczajona do luksusu, wyrafinowania i oryginalności. Oczekuje takiego podejścia od osoby, która zajmuje miejsce w jej sercu.

Dlatego dajemy coś prestiżowego i podkreślającego status właściciela: drogie perfumy, markowe przedmioty, elitarne kosmetyki czy złoto.

Panna

Przedstawicielka żywiołu ziemskiego ceni przede wszystkim uwagę i troskę, dlatego ucieszy się z każdego prezentu, jeśli będzie wykonany z czystego serca. Mogą ją dotknąć proste tulipany, ale doprawione słowami miłości i czułości. Pomimo pozornej powściągliwości i chłodu Panna ma w duszy delikatną i wrażliwą naturę, tęskniącą za uczuciem i zrozumieniem.

Waga

Sama pani żywiołu powietrza uwielbia dawać prezenty wszystkim, jako pierwsza pogratuluje ci następnych wakacji. Ale prezenty od innych ludzi wprawiają ją w zakłopotanie. Ale na pewno doceni niespodziankę, jeśli był pięknie zaprojektowany. Estetyka i element wizualny są ważne dla kobiety Wagi, dlatego kupując produkt pomyśl o pięknym opakowaniu.

Skorpion

Nie będą zachwyceni banalnymi prezentami: bukiet róż lub dekoracja spowodują tylko nudę. Kobieta Skorpion ma tajemniczą i złożoną naturę, doceni osobę, która spróbuje zajrzeć do jej duszy. Dobrym prezentem będzie talizman lub mistyczny produkt, ponieważ damy Wody uwielbiają wszystko, co wiąże się z zagadkami.

Strzelec

Pani żywiołu ognia jest obojętna na manifestacje materialne, dlatego przyjmie nawet drogi prezent z nudą, z czystej grzeczności podziękuje i odłoży na bok. To, co może wywołać w niej szczere emocje, to bilet lub niecodzienna wycieczka.

Kobieta Strzelec uwielbia odwiedzać nowe miasta i kraje, uczyć się nowych rzeczy i poznawać różne zwyczaje kulturowe. Będzie również zachwycona certyfikatem na ciekawą wycieczkę, zaproszeniem na aktywny wypoczynek lub wędrówkę.

Koziorożec

Kobieta Koziorożec jest z natury ekonomiczna, więc będzie nieufna wobec drogiego prezentu i nie uzna go za przejaw współczucia, ale chęć popisywania się. Dlatego powinieneś dokonać wyboru na rzecz praktycznych i klasycznych rzeczy.

W żadnym wypadku nie dawaj pamiątek i uroczych bibelotów: podopieczna Saturna jest zirytowana takimi prezentami, ponieważ ręka nie podnosi się, aby je wyrzucić, a z jej punktu widzenia nie ma sensu przechowywać.

Wodnik

Wybierając kwiaty, które podarujesz kobiecie Wodnika, polegaj na oryginalnej wersji: może to być nawet kaktus w doniczce, ale o nietypowym designie. Dama żywiołu powietrza uwielbia wszystko, co oryginalne, co wykracza poza zwykłe. Jeśli chcesz zaimponować takiej dziewczynie, zrób prezent, który ją zaskoczy.

Ryba

Mężczyzna nie powinien mieć problemu, co podarować kobiecie Ryby 8 marca. Łatwo ją oczarować uroczymi drobiazgami i delikatnym bukietem kwiatów. Jeśli chcesz zrobić wrażenie, powinieneś znaleźć prezent z historią: starożytną szkatułkę na biżuterię lub interesujący obraz owiany tajemnicami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com