Tak było i zawsze będzie. To jest odwieczna święta wojna dla ludzi. Żony chcą być jedyne. O wszystkim decydują przekonania moralne, lęk przed samotnością, wolność od opinii publicznej itp.

Kto będzie miał więcej szczęścia z pieniędzmi niż inni

Na obecność tych cech ma również wpływ znak zodiaku. Są znaki, pod którymi rodzi się największa liczba potencjalnych kochanek. A nawet jeśli tak się stało, że są żonami wiernymi i oddanymi, to tylko kwestia czasu.

Skorpiony

Młode damy tego znaku są po prostu stworzone, aby być kochankami, nawet jeśli są małżeństwem co najmniej trzy razy.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Ich zamiłowanie do wolności i temperamentu nie ma gdzie wędrować w bliskich więziach rodzinnych. Kobieta Scorpion jest cholernie atrakcyjna, charyzmatyczna i magnetycznie czarująca.

Rzeczywiście, Skorpiony wiedzą, jak czarować i wabić, jak starożytne greckie syreny. Mężczyźni rozumieją całe niebezpieczeństwo tego połączenia, czują, że wpadają w sieci, z których nie mogą wyjść bez straty, ale nie mogą nic zrobić.

Dobrowolnie oddają się słodkiej niewoli. Z reguły nie ma wyjścia. Jeśli uda im się wyrwać serce z wytrwałych szponów Skorpiona, to blizn na nim nie da się policzyć.

Wagi

Kobiety Wagi, jak przystało na ten znak, nieustannie się zmieniają. I tym razem - pomiędzy atrakcyjnymi dla nich jednocześnie statusami: żona i kochanka. Ale cokolwiek wolą, trudno jest im ustabilizować wybraną pozycję. Dlatego kobiety tego znaku częściej niż inne spieszą się do skrajności.

Co zrobić, jeśli matka nie kocha swojego dziecka i zawsze go krytykuje

Kiedy się pobierają, Waga przysięga nie tylko swojemu mężowi i Bogu, że będą wierni, ale także sobie przysięgają, że nigdy nie upokorzą się do pozycji kochanki. Byłoby tak, gdyby nie ta wiecznie wątpiąca natura.

Waga zaczyna się wahać, gdy ich duszę estety, idealistki i perfekcjonisty ogarnia codzienność i szara rodzinna codzienność. Dusza pragnie piękna, miłości, romansu i odrobiny intrygi.

Strzelec

Dla kobiety-Strzelca bycie kochanką jest tak naturalne, jak ryba pływająca w wodzie. W roli żony też nie jest zła, ale „osiadłość” odraża jej temperamentu. Strzelec to wieczni wędrowcy i poszukiwacze ostrych przygód. W domu usychają, tracą smak życia. Dlatego te panie mogą próbować wyjść za mąż, ale prędzej czy później uciekną na wolność.

Mogą nie uciekać, ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy mąż jest w stanie zapewnić im wysokiej jakości, regularny seks na granicy faul. W przeciwnym razie Strzelec naruszy zasady gry rodzinnej i pozwoli sobie na bycie kochanką cudzego męża między praniem, gotowaniem i kuchnią.

Bliźnięta

Kobieta urodzona pod tym podwójnym znakiem może być cudowną żoną, ale woli być wieczną kurtyzaną, oddaną ukochanemu małżonkowi, ale idolem na najbardziej pożądaną kochankę. Nie oznacza to, że kobiety Bliźnięta szukają seksu w zakazanym romansie. Nie. Raczej pilnie potrzebują miłości i „swojej” osoby.

A przyjemności intymne to rozrywka, dzięki której jest bardziej interesująca i uduchowiona. Dlatego żona Bliźnięta jest łatwiejsza do zrobienia niż kochanka. Ona, podając mężczyźnie rękę i serce, przekonuje samą siebie, że to w rodzinie jest ta stałość miłości, której wymaga dusza. Być może mogłoby się to zdarzyć, gdyby Gemini były stałe.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com