Mam wrażenie, że moi rodzice i brat absolutnie mnie nie kochają. Jestem teraz szczęśliwa w życiu rodzinnym i kocham męża, ale relacje z bliskimi nieustannie przynoszą mi ból.

Dlaczego teściowa kocha tylko dzieci swojej córki a mnie nie

Jako dziecko moja mama zawsze wyróżniała swojego brata, często na mnie wrzeszczała, a do 18 roku życia nie znałem słowa „dyskoteka”, ponieważ zawsze przebywałem w areszcie domowym.

Mojemu bratu wolno było prawie wszystko, był bardzo arogancki, w domu często naśmiewał się ze mnie, a moja mama powtarzała mu. Potem zacząłem ciężko pracować, aby pomóc mamie, ponieważ zawsze mieliśmy mało pieniędzy.

Mój ojciec pił, a mój brat objął stanowisko obserwatora i dostał pracę dopiero po ukończeniu studiów.

Popularne wiadomości teraz

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

W tym okresie poznałam ukochaną osobę, pobraliśmy się i wyjechaliśmy do Niemiec. Mąż nieustannie pomagał mamie pieniędzmi, a gdy mój brat miał poważne problemy, dawał im dużą kwotę.

Problem został rozwiązany, ale ani mama, ani brat nawet nie podziękowali. To zraniło mojego męża i od tego czasu chłodno traktuje moich bliskich. Przez cały ten czas mama mówiła, że ​​się nudzi i chce ze mną mieszkać, że po ślubie mój brat prawie nigdy do niej nie dzwonił i była samotna.

Chłopiec ma niezwykłe geny.

Któregoś dnia powiedziałem jej, że wkrótce będzie mogła mieszkać obok nas, ponieważ przeprowadzamy się do Azji.

Ale moja mama grzecznie odmówiła, podając kilka powodów. Mam poczucie zdrady. Jest w dobrym humorze tylko wtedy, gdy mój mąż przesyła pieniądze. Teraz mój brat się rozwodzi i mieszka z moją matką, a ona nie chce już mieszkać ze mną. Czy rodzice naprawdę mogą tak manipulować i wykorzystywać dzieci? Ja nic nie rozumiem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com