Wyniki analizy numerologicznej mogą wskazać nam na nasze talenty, charakter, przeznaczenie. Jedyne, o jest potrzebne do sporządzenia prognozy numerologicznej, to jest data urodzenia osoby.

Aura to biopole człowieka, jego niematerialna energia, która pojawia się jeszcze przed jego urodzeniem i jest określana przez datę urodzenia. W ciągu życia jej kolor może się zmieniać, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych oraz transformacyjnych, ale w większości przypadków kolor aury pozostaje stały przez całe życie człowieka.

Kolor aury pozwala określić, jaki charakter ma dana osoba, jakie skłonności, zdolności, a nawet przeznaczenie.

Numerologia aury: jak obliczyć kolor swojej aury?

Obliczenie numeru aury jest bardzo proste. Potrzebujesz jedynie daty urodzenia, która akurat będzie podstawa obliczenia.

Najpierw musisz dodać do siebie wszystkie cyfry swojej daty urodzenia.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Na przykład, jeśli dana osoba urodziła się 10 grudnia 1992 roku, wykonujemy następujące obliczenia: 1 + 0 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 2 = 25.

Następnie dodajemy do siebie otrzymane cyfry: 2 + 5 = 7.

Czyli 7 to liczba losu i aury danej osoby. Akurat ta liczba wskazuje na to, jaki kolor ma aura danej osoby.

Należy dodawać do siebie cyfry, aż uzyskacie liczbę od 1 do 9.

Są jednak wyjątki. Jeśli na którymś etapie obliczeń otrzymałeś liczby 11 lub 22, to nie musisz ich dalej dodawać – to jest właśnie twój numer aury.

Oto jest interpretacja wyników obliczenia:

Kolor aury człowieka według daty jego urodzenia
Kolor aury człowieka według daty jego urodzenia

Numer aury 1 – czerwony

Ten kolor aury określa osobę jako namiętną, wrażliwą, kochającą życie we wszystkich jego przejawach. Ale też jako bardzo podatna na pokusy i hedonizm (pragnienie czerpania ze wszystkiego wyłącznie przyjemności).

Osoba z taką aurą ma dobrze rozwinięte umiejętności przywódcze oraz sile woli. To jest silna oraz bardzo ambitna osobowość, która czasami może być zbyt emocjonalna, a nawet agresywna.

Ludzie z taką aurą dobrze sobie radzą w biznesie i potrafią zarobić duże pieniądze.

Numer aury 2 – żółty

Data urodzenia w kolorze żółtym obdarza człowieka otwartością, uczciwością, empatię i dobrą odpornością na stres.

To jest zrównoważona oraz spokojna osoba, która stara się unikać sytuacji konfliktowych. Zawsze jest duszą towarzystwa.

Najlepiej realizuje się w kreatywności i twórczości, może zostać dobrym psychologiem.

Numer aury 3 – pomarańczowy

Jest to osoba wrażliwa, czuła i emocjonalna. Ponadto jest to bardzo miły i empatyczny człowiek, który uwielbia pomagać innym i stara się zmienić świat na lepsze.

Dobra materialne nie są dla niego żadnym priorytetem. Najważniejsze dla niego jest, żeby to, co on roni, przynosiło korzyści społeczeństwu i światu.

Numer aury 4 – zielony

Zgodnie z datą urodzenia i kolorem aury osoba ta jest oportunistą. Taki człowiek doskonale dostosowuje się do każdych warunków. Jest odporny, ale jednocześnie wrażliwy emocjonalnie i dość sentymentalny. Jest zawsze pozytywnie nastawiony i potrafi stworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę. Ponadto nie da się narzucić mu swojej opinii – taka osoba zawsze ma swój punkt widzenia.

Jeżeli chodzi o prace, to ludzie z zieloną aurą są stworzeni dla wielkich i ważnych rzeczy, a jakieś drobiazgi mogą tylko rozproszyć je.

Numer aury 5 – niebieski

Niebieska aura należy do poszukiwaczy przygód, którzy ciągle są w poszukiwaniu nowej wiedzy i nowych wrażeń. Uwielbiają podróżować i zawsze szukają przygód. Są w stanie nagle zmienić swoje życie i przeprowadzić się do innego miejsca nawet w starszym wieku. Trudno im się ustatkować. Ich życie zawsze jest bardzo ciekawe, jaskrawe, ale czasami taki tryb życia zaczyna je męczyć.

Numer aury 6 – granatowy

Aura o tym kolorze należy do ludzi, którzy są bardzo ludzcy i zawsze pomagają swoim bliskim. Są patronami i misjonarzami. Są hojni, odpowiedzialni, pewni siebie i potrafią zachować spokój w każdej sytuacji.

Ludzie ufają ludziom z taką aurą i zawsze mogą na nich polegać.

Numer aury 7 – fioletowy

Data urodzenia z fioletową aurą obdarza człowieka niezwykłymi zdolnościami. Oni mają dobra intuicje, czasami – zdolności parapsychiczne, potrafią przewidzieć przyszłość, odczuwać ludzi i wpływać na energie na poziomie psychicznym.

Ci ludzie zawsze polegają tylko na sobie. Ponadto oni mają świadomość swojego potencjału. Są niezależnymi i wierzącymi.

Numer aury 8 – różowy

Ludzie o takiej aurze wyróżniają się pracowitością, praktycznością i celowością. Ale jednocześnie osoba ta jest troskliwa i delikatna, oraz bardzo dba o swoich bliskich.

Lecz ludzie z różową aurą często są bardzo uparci i nigdy nie słuchają rad innych ludzi. Monotonna praca może ich zabić. Potrzebują aktywności i częstych podróży służbowych.

Numer aury 9 – spiżowy

To jest niezwykły kolor aury. Taka osoba ma silny charakter, często osiąga całkowitą niezależność finansową, ale czasami może poświęcić się dla dobra innych.

Co ciekawe, czasami ta osoba może być zamknięta w sobie, a nawet arogancka, ale kiedy zaczyna ufać komuś, to wykazuje wrażliwość i czułość.

Numer aury 11 – srebrny

Osoby o srebrnym kolorze aury są prawdziwymi marzycielami. Jednocześnie są uczciwi i ufni. Często idealizują wszystko w swoim życiu. Oprócz tego oni mają dobrze rozwiniętą intuicję.

Data urodzenia wskazuje na to, że dla tej osoby najbardziej odpowiedni będzie zawód twórczy.

Numer aury 22 – złoty

Trzeci niezwykły kolor aury. Osoba o tym kolorze aury ma prawie nieograniczony potencjał energetyczny. Ma duże ambicje, które z powodzeniem realizuje. Jednocześnie to jest osoba odpowiedzialna, często odpowiada za wiele innych osób, ma wpływ i władzę. Taka osoba ma duży potencjał.

Numerologia i data urodzenia wskazują na to, że osoba ze złotą aurą osiąga w życiu oszałamiający sukces, to jest silny przywódca, a jego energia jest odczuwalna z daleka.