Ale nie każdy wie, jak poprawnie to zinterpretować. Nasi przodkowie ufali wymarzonej książce przede wszystkim w dni tygodnia.

Jak zrobić piękny dom ze starego autobusu? Ta para zna sekret

Ważne jest, aby umieć odgadnąć i wyjaśnić, co starały się nam przekazać Wyższe Siły. Nawiasem mówiąc, nasi przodkowie wierzyli, że istnieje sposób na odparcie nadchodzącego nieszczęścia, które zwiastuje ten lub inny sen.

Jeśli coś, co pojawia się we śnie, obiecuje kłopoty, to wstając, musisz umyć twarz wodą i powiedzieć: „Gdziekolwiek idzie noc, jest sen, noc minie - sen zniknie”.

Poniedziałkowe sny

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Zwykle tłumacze snów wierzą: wszystko, co śniło się w poniedziałkową noc, jest puste, to znaczy nie zawiera żadnych informacji ostrzegawczych. Jedynym wyjątkiem jest pociąg wyścigowy widziany we śnie. To właśnie ten sygnał zasługuje na uwagę. Los ostrzega, że ​​w tym tygodniu dana osoba odbędzie nieplanowaną długą podróż.

Sny we wtorek

Należy zachować szczególną ostrożność, jeśli kruk lub inny czarny ptak śnił o wtorkowej nocy. W końcu jest to raczej niebezpieczny znak. Osoba, która widzi to we śnie, może stać się ofiarą przestępstwa lub doznać obrażeń w wyniku wypadku.

Te dzieci stały się popularne ze względu na ich niezwykłą urodę

Mówiąc dokładniej, w najbliższej przyszłości może mu się przydarzyć coś, co zagraża jego życiu i zdrowiu. Widzenie siebie we śnie stojącego w deszczu lub kąpieli w rzece - do łez lub nieprzyjemnych wiadomości. Ale zbieranie grzybów we śnie, znowu we wtorek wieczorem, oznacza ciepłe przyjęcie w towarzystwie przyjaciół.

Środowe sny

Środa może być zapowiedzią zarówno szczęśliwych, jak i niezbyt szczęśliwych wydarzeń. Na przykład, aby zobaczyć siebie we śnie tonącym na bagnach - aby zyskać i nieoczekiwane wpływy pieniężne. Dla kobiety, która marzy o jabłku w środę, sen może być zwiastunem nieuchronnej ciąży.

Sen w czwartek

Widok szalejącego morza we śnie w ten dzień tygodnia jest uważany za niemiły znak. Taki sen można interpretować jako koniec spokojnego, wymiernego życia. Wszystko, co wydarzy się później, będzie wymagało znacznej siły fizycznej i moralnej. „Państwowy dom” może czekać na tego, kto we śnie widzi morze.

Może to być sprawa sądowa, kłopoty finansowe, pobyty w szpitalu i tak dalej. Jednak taki sen nie oznacza złego zakończenia. To, jak skutecznie człowiek może wydostać się z tego „wrzącego morza”, zależy tylko od jego umiejętności i wysiłków. Ale widok obsypanego kwiatami wcale nie jest zły. Takie marzenie można interpretować jako pomyślne zakończenie rozpoczętego biznesu.

Piątkowe sny

Jeśli do poniedziałku nie wszystkie marzenia się spełnią, to do piątku spełnią się wszystkie bez wyjątku. Tłumacze snów radzą, aby zwracać szczególną uwagę na piątkowe sny. Marzyć o stole nakrytym białym obrusem w ten dzień tygodnia oznacza, że ​​warto czekać na niespodziewanych gości w domu.

Ucieczka przed dziką bestią wkrótce wpadnie w długi. Wpadnięcie w otchłań to zdrada. Rozpalić ogień to namiętnie się zakochać. Noszenie kamieni - znalezienie nowej pracy.

Sen w sobotę

Powinieneś bardzo uważać na swoje zdrowie, jeśli miałeś włosy we śnie w sobotni wieczór. Jest to szczególnie niebezpieczne, jeśli zostały pocięte we śnie. Taki sen należy wkrótce zinterpretować jako poważną chorobę. Innym nieprzyjemnym zwiastunem jest marzenie o stosie papierów.

Może oznaczać łzy, rozczarowanie. Ale wymarzona w sobotę trumna to nawet bardzo dobry znak. Oznacza to, że szczęście wkrótce się uśmiechnie, czyli spełni się najbardziej cenione życzenie. Pieniądze mogą zawierać różne informacje. Tak więc drobiazg może stać się zwiastunem bezużytecznych kłopotów, a rachunki - zwycięstwa i sukces.

Sen w niedzielę

Choć chciałbym w tym dniu odpocząć od niepokoju, nie robię tego - aw niedzielę los może zesłać nieprzyjemną zapowiedź. Źle jest widzieć we śnie puste łóżka w niedzielę lub siebie kopiącego w ogrodzie. Może to oznaczać chorobę bliskiego krewnego. Rozpraszanie koralików we śnie - kłótnie z kolegami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com