Sny, które zapowiadają nieszczęście

Sny o ślubie. Choć ślub jest zazwyczaj bardzo pięknym przeżyciem, według onirologii sny o nim zwiastują kłopoty. Jeśli jesteś w związku, taki sen przewiduje rozstanie lub nieporozumienie w relacji. Natomiast sen o ślubie może też zapowiadać śmierć w rodzinie.

Sny o ogniu. Ogień to symbol takich znaków zodiaku jak Baran, Lew i Strzelec. Jeśli masz więc sen z ogniem w roli głównej to oznacza to problemy w relacjach z osobami spod tych znaków zodiaku.

Sny o tornadach, trąbach powietrznych. Katastrofy z żywiołem powietrza w roli głównej ostrzegają nas przed osobami będącymi spod zanków: Bliźniąt, Wagi lub Wodnika.

Sny o powodziach, czy tsunami. Jeśli to woda jest siłą, z którą walczysz w swoim śnie to w rzeczywistości możesz spodziewać się konfliktów z Rakiem, Skorpionem lub Rybami.

Sny trzęsieniach ziemi, erupcjach wulkanów. Takie sny zwiastują  konflikty ze znakami ziemi - Bykiem, Panną czy Koziorożcem.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Sny o wypadku. Taki sen może ostrzegać Cię przed nieprzyjemnym zdarzeniem, ale niekoniecznie takim, o jakim śniłaś. Jeśli we śnie zrobiłaś sobie krzywdę to jest to znak, że potrzebujesz się sobą zaopiekować.

Sny o samotności. Poczucie opuszczenia we śnie oznajmia, że coś lub ktoś stoi na przeszkodzie w Twoim samorozwoju.

Sny o miejscach bez wyjścia. Taka sytuacja zwiastuje problemy w pracy.

Sny o traceniu zębów. Taki sen przewiduje chorobę, a nawet śmierć twoich bliskich.

Sny o pieniądzach. Takie marzenie senne wcale nie zwiastują wzbogacenie się, a zdradę. 

Sny o ataku zwierząt. Jeśli w śnie zagrażają Ci zwierzęta jest to sygnał tego, że masz wokół siebie fałszywych przyjaciół, którzy źle Ci życzą.

Mamy nadzieję, że żadna z tych rzeczy Ci się nigdy nie przyśni, a dziś w Twoich marzeniach sennych pojawią się same piękne obrazy.