Kobietom dość często śni się ciąża. Warto zaznaczyć, że nie zawsze ciąża śni się akurat dziewczynom, które w realnym życiu czekają na dziecko. Ponadto ciąża może się przyśnić osobie w każdym wieku. Co w końcu taki sen oznacza? Oto są podstawowe interpretacje snu o ciąży.

Co oznacza sen o ciąży: sennik

Co oznacza sen o ciąży: dokładna interpretacja

 1. Jeżeli kobiecie przyśniła się ciąża, może to oznaczać, że kobieta naprawdę czeka na dziecko. Taki sen jest sygnałem o tym, że kobieta wkrótce zostanie matką.

 2. Czasami sennik tłumaczy sen o ciąży w taki sposób: oznacza to, że teraz jest najlepszy moment na poczęcie.

  Popularne wiadomości teraz

  „Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

  „Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

  „Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

  Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

 3. Dla młodej i niezamężnej dziewczyny ciąża we śnie jest znakiem, że jej chłopak jest nieuczciwy i może ja zdradzić.

 4. Natomiast dla dojrzałej kobiety jest to bardzo dobry sen, który zwiastuje łatwy zysk w niedalekiej przyszłości.

 5. Interpretacja snu o ciąży jest nieco inna, jeżeli w ciąży jest inna kobieta. Według sennika to oznacza, że poważny problem, który wydawał się nam prawie że nierozwiązywalnym, wkrótce zostanie rozwiązany.

 6. Co oznacza sen o ciąży? Często taki sen zwiastuje zmiany na lepsze w życiu osobistym, które przyniosą tylko radość.

 7. Ponadto ciąża we śnie może oznaczać, że kobieta „nosi pod sercem” jakiś pomysł, projekt lub ma pewny twórczy potencjał, który niedługo zostanie zrealizowany i przyniesie jej sukces.

 8. Czasami sennik interpretuje sen o ciąży następująco: jeżeli taki sen przyśni się singielce, to oznacza, że wkrótce spotka godnego człowieka, którego najprawdopodobniej poślubi.

 9. Sen o ciąży również może zwiastować polepszenie sytuacji finansowej w niedalekiej przyszłości.

Krótko mówiąc, sen o ciąży najczęściej jest dobrym znakiem. W prawie wszystkich interpretacjach on ma pozytywne znaczenie i zwiastuje zmiany na lepsze.