Czasem śnią nam się rzeczy straszne, czasem zupełnie irracjonalne. Do dziś funkcję snów nie da się naukowo wyjaśnić, jednak onirolodzy uważają, że to o czym śnimy ma znaczenie, czasem nawet ostrzegawcze.

MOTYW DZIECKA

Pojawienie się we śnie dziecka to z reguły dobry znak. Śnisz, że masz dziecko? Przygotuj się – niedługo w twoim życiu pojawią się nowe możliwości. Jeśli we śnie widzisz poród, czeka cię powodzenie w interesach. Widok bawiącego się dziecka we śnie zwiastuje rychłą radość.

Nie zawsze jednak sen o dziecku oznacza powodzenie i szczęście. Wprost przeciwne znaczenie mają sny, w których dzieci są chore, upadają lub krzyczą – takie marzenia senne to zwiastun niepowodzenia planów. Z kolei pojawienie się we śnie chudego dziecka to zapowiedź nadejścia w twoim życiu złych czasów.

Ten znak zodiaku to największy indywidualista. Nie ma większego buntownika niż on

MOTYW ŚMIERCI

Śmierć we śnie wbrew pozorom nie musi oznaczać, że w twoim życiu nadchodzą przykre wydarzenia. Kiedy śni ci się twoja śmierć, oznacza to, że zachodzi w tobie pewna zmiana, odrodzenie. Sen o śmierci osoby, która na jawie już nie żyje, mówi o waszej nierozerwalnej więzi.

Jeśli zaś we śnie umiera ktoś, kto na jawie żyje, a kogo znasz, może to zapowiadać, że wasze relacje się pogorszą.
Sen o śmierci inaczej interpretuje się w zależności od stanu cywilnego osoby śniącej. Dla osób w związkach takie marzenie senne może zwiastować rozstanie, jednak dla osób wolnych wprost przeciwnie – nowy, poważny związek na horyzoncie.

MOTYW ŚLUBU

Ślub to radosne wydarzenie w życiu, ale w śnie nie zawsze jest zwiastunem dobrego. Twój własny ślub widziany we śnie może zapowiadać zmiany w życiu, ale wiąże się też z nadchodzącymi kłopotami, którymi jednak nie powinieneś zbyt się przejmować, bo miną. Jeśli we śnie jesteś świadkiem, spodziewaj się rychłych zysków!

Pecha zapowiada sen, w którym twój ślub jest przerwany. Prawdopodobnie czeka cię jakieś nieszczęście. Kiedy śni ci się ślub twojego rodzeństwa, przyjrzyj się swoim relacjom. Zapewne czujesz się mało ważny i niedoceniany.

Jeśli w rzeczywistości planujesz ślub i motyw ten pojawia się w twoim śnie, zwykle jest to wyraz stresów z tym związanych.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Wskaż, co widzisz na obrazku. Odpowiedź zdradzi jaką jesteś osobą

MOTYW CIĄŻY

Śnisz o ciąży? Przygotuj się na zmiany w życiu! Jeśli we śnie to ty jesteś w ciąży, niebawem spełnią się twoje marzenia – i to wcale nie te związane z poczęciem. Spodziewaj się po prostu powodzenia w życiu. Jeśli jednak we śnie twoja ciąża przebiega z komplikacjami, oznacza to, że masz jakiś problem, z którym nie umiesz sobie poradzić sama.

Czyjaś ciąża we śnie zwiastuje z kolei stabilizację finansową i brak zmartwień o pieniądze. Jeśli we śnie w ciąży jest twoja koleżanka, przygotuj się na miłosne rozczarowanie albo… przestań porównywać się z innymi. Kiedy zaś śni ci się ciężarna siostra lub kuzynka, zwiastuje to rodzinne kłótnie.

We śnie może zdarzyć się wszystko, nawet ciąża u mężczyzny – takie marzenie senne to dla ciebie sygnał, byś w końcu zamknął jakiś etap w swoim życiu. Jeśli zaś śni ci się ciąża twojej partnerki, zdradza to twój lęk przed odpowiedzialnością.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com