Podróż to jeden z najbardziej popularnych symboli pojawiających się w marzeniach sennych. Jeśli przyjrzysz się dokładniej swoim snom, możesz dowiedzieć się więcej o sobie i dostrzec w nich cenne rady. Kto wie, może nawet pomogą w podjęciu ważnych decyzji?

Podróżowanie ma szerokie znaczenie symboliczne, należy więc potraktować to jako przesłanie. Motyw podróży pojawiający się w snach oznacza, że twoja podświadomość domaga się zmian i czuje, że wkrótce nadejdą. To zachęta do odważnych posunięć i śmiałego podejmowania decyzji. Jednak zależnie od okoliczności, sen o podróży może mieć wiele znaczeń.

Fot. Quang Nguyen Vinh, Pexels

Sen o podróży bez celu może świadczyć o tym, że w głębi duszy odczuwamy bezcelowość naszych działań. Jest ostrzeżeniem przed życiem pozbawionym celu, zmierzającym donikąd. Ma skłonić do refleksji nad tym, czego naprawdę chcemy, i czy przypadkiem nie dążymy do czegoś zupełnie odmiennego, co na dłuższą metę może uczynić nas nieszczęliwymi.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Fot. Rachel Vine, Pexels

Jeśli śnisz o egzotycznej podróży, może oznaczać to ogromne zmiany w twoim życiu. Może to być przemiana duchowa, lecz również przeprowadzka do nowego miejsca. Postaraj się dokładnie zapamiętać swoje uczucia we śnie, ponieważ właśnie te uczucia będą owej zmianie towarzyszyć.

Fot. Cesar Aguilar, Pexels

Sen o podróży autobusem może świadczyć o twoim konformizmie i bezkrytycznym przyjmowaniu schematów narzuconych przez innych, z czym ewidentnie nie czujesz się dobrze. Taki sen to ostrzeżenie- postaw się, zanim wejdą ci na głowę.

Fot. Caio Queiroz, Pexels

Sen o podróży w czasie oznacza zwykle, że bardzo żałujesz wydarzeń z przeszłości, nie możesz się z nimi uporać i zrobiłabyś wiele, aby zmienić bieg wydarzeń. Twoja podświadomość sygnalizuje niepokój wewnętrzny z nimi związany. To sygnał, że musisz spróbować sobie wybaczyć, bo rozpamiętywanie przeszłości niszczy twoją teraźniejszość.

Fot. Pixabay, Pexels

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana