Ale jest coś wyjątkowego w Megan i Morgan Boyd.

Mężczyźni, strzeżcie się, tych kobiet trudno zapomnieć

Pochodzący z Filadefii bliźniacy urzekli świat swoimi hipnotyzującymi niebieskimi oczami w wieku zaledwie czterech lat.

Stali się internetowymi gwiazdami w 2015 roku, kiedy jedno z ich zdjęć stało się wirusowe, a teraz każdy chce dowiedzieć się więcej o M&M.

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Nazywani przez swoją matkę „Bliźniakami Trueblue”, wykorzystują swoją natychmiastową sławę, aby rozpocząć karierę modelki, i są coraz silniejsi. Przyjrzyjmy się ich drodze do sławy!

Stephanie Boyd powitała swoje piękne bliźniaczki Megan i Morgan 6 czerwca 2011 roku. Widząc ich oczy po raz pierwszy, mama od razu wiedziała, że ​​patrzy na coś wyjątkowego.

Widać było, że M&M są wyjątkowe od samego początku, a ich narodziny zapoczątkowały niezwykłą i ekscytującą podróż dla całej rodziny. Spoglądając w ich niewiarygodnie niebieskie oczy, Boyd wiedział, że jej córki zostaną zauważone i podziwiane w krótkim czasie.

Boyd, jak każda nowa mama, pokazywał swoje noworodki w mediach społecznościowych.

Niesamowite, jak wyglądają dzieci znanych hollywoodzkich aktorek

Zaczęła publikować swoje zdjęcia wcześnie, a jej obserwatorzy na Instagramie i znajomi z Facebooka nie mogli się powstrzymać od zdziwienia bliźniakami.

Po tym, jak ich zdjęcia z ich uderzającymi oczami stały się wirusowe, reszta świata podążyła za ich historiami, aby uzyskać o nich informacje. Fascynujące i wyjątkowe piękno dziewcząt jest zbyt trudne do zignorowania, a od chwili, gdy ludzie na nie spojrzą, są po prostu zdumieni.

W dzisiejszym świecie rodzicielstwa dostępnych jest wiele ubrań dla dzieci. Przy tak wielu opcjach czasami trudno jest zdecydować. Ale Boyd nie ma problemu z ubieraniem swoich córek, ponieważ wyglądają uroczo w każdym stylu. Mimo to zwykle noszą dopasowane stroje.

Chociaż bliźniaki mają to samo piękno, łatwo jest stwierdzić, która jest która. Ubieranie ich w podobne ubrania nie odbiera im więc charakterystycznego charakteru. A ich mama nieustannie wybiera super słodkie i ładne stroje, więc zawsze dobrze razem wyglądają.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com