A może nam po prostu się wydaje, że tak jest?

Którzy mężczyźni są najbardziej słabe duchem? Oto opinia astrologów

Każda osoba ma zarówno mocne, jak i słabe strony swojego charakteru. Dlatego mężczyzny, zarowno jak i kobiety, tez mają pewne wady, i wcale nie są aż taka silną płcią.

Ryby na przykład nie mogą pochwalić się ani wytrzymałością, ani stanowczością, dlatego ich partnerzy życiowi są zmuszeni samodzielnie rozwiązywać wszystkie poważne problemy. Ponadto większość z nich ma złe nawyki: nie można znaleźć ani jednej Ryby, która nie próbowała narkotyków, tytoniu ani alkoholu. Istnieją i wyjątki, a to raczej jest rzadkość.

Byki natomiast nie potrafią opierać się własnym słabościom I nigdy nie zapominają o karmieniu swoich „wewnętrznych demonów”. Chociaż osoby urodzone pod tym znakiem wydają się być przedsiębiorcze i celowe, mogą również łatwo dać się zwieść, jeśli pokusa będzie zbyt atrakcyjna dla nich. To może być fascynująca przygoda, pyszne jedzenie lub bardzo atrakcyjna kobieta.

Głównym problemem dla mężczyzn spod znaku Panny jest to, że oni nie są traktowane powznie ze względu na „kobiecy” znak zodiaku. Tak, ich miękkość nie jest identyczna z kobiecością słabszej płci, ale tez trudno nazwać je silnymi osobowościami. Kolejną wadą tych facetów jest ich nieustanne „krytyczne myślenie” –  oni są zrzędliwi i zwracają uwagę tylko na wady innych ludzi, co może w końcu doprowadzić do samotności, gdyż inni nie lubią, gdy ktoś ich ocenia, nawet jeśli ta krytyka jest uzasadniona...

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Kolejnym „słabym” znakiem może być Waga, ponieważ na ten znak wpływa planeta Wenus, która również uosabia kobiecość. Może się to objawiać w nałogach nietypowych dla mężczyzn, takich jak nierozsądne kupowanie akcesoriów, ubrań i tym podobnych rzeczy. Ponadto Waga charakteryzuje się dość powolną, jak może się wydawać z zewnątrz, reakcją, która z kolei będzie wyczerpywać układ nerwowy potencjalnej partnerki, a nawet bardzo ja wkurzać.